Допомога


Знайомства Два Серця. Як зареєструватися?

Якщо хочете зареєструватися на нашому сайті знайомств, зайдіть на головну сторінку "Два Серця" http://www.dvasercia.com.ua та натисніть кнопку "Реєстрація". Виберіть стать, вкажіть унікальний логін, пароль і введіть свою адресу електронної пошти. Пароль необхідно ввести два рази, щоб уникнути випадкових помилок. Додатково необхідно вказати свій вік, місто а також країну і ввести захисний код. Обліковий запис активується при натисканні на кнопку «ГОТОВО». Перед реєстрацією необхідно ознайомитися з правилами сайту.

Сайт знайомств два Серця. Як заповнити свій профіль?

Щоб заповнити свій профіль, необхідно увійти в свій аккаунт, використовуючи кнопку "Увійти" та перейдіть на закладку "Редагувати профіль". Заповніть всі рубрики закладки «Про себе» та натисніть кнопку «ГОТОВО», щоб зберегти внесені зміни. Після внесення змін, натисніть кнопку "Зберегти зміни", щоб вони збереглися на сайті. Слід заповнити також закладки «Мій опис» та «Друга половинка». Після цього профіль потрапляє на контроль до модераторів для перевірки відповідності правил сайту знайомств "Два Серця".

Сайт для знайомств. Як змінити свій опис?
Щоб змінити опис свого профілю, необхідно увійти в свій аккаунт, використовуючи кнопку «Увійти» та перейдіть на закладку " Редагувати профіль". Введіть зміни у відповідні рубрики і після цього натисніть кнопку "ГОТОВО", щоб вони збереглися на сайті.

Сайти знайомств. Як додати основне фото?

Якщо Ви хочете додати фотографію у свій профіль, необхідно увійти в свій аккаунт, використовуючи кнопку «Увійти» та перейдіть на закладку «Змінити фото» та натисніть кнопку «Вибрати», щоб вказати шлях до зображення і натиснути кнопку "ГОТОВО" – фотографія буде завантажена. Для кращого перегляду профілю встановлено обмеження у розмірі публікованих фотографій – 1300 кб і мінімальний розмір це 300 на 500 пікселів. Якщо фото не відповідає даним вимогам завантаження не буде можливим. Якщо фото менше за розміром, можна скористатися онлайн програмою для зменшення розміру фотографій. На сайті www.webresizer.com можна змінити розмір вашого зображення, для цього необхідно лише завантажити фото на сайт і діяти згідно інструкції. Перед завантаженням фото на нашому сайті знайомств радимо прочитати інформацію на сторінці Справи сердечні , де представлено, які саме фото краще розмістити, щоб збільшити шанси на знайомство з другою половинкою.

Знайомства Два серця. Я не пам'ятаю пароль.

Якщо Ви забули пароль для авторизації на сайті знайомств, скористайтесь посиланням "Забули пароль " яке знаходиться поруч з полями авторизації. Необхідно вказати логін і адресу електронної пошти, яку ви вказали під час реєстрації і пароль буде вам відправлено.

Як змінити пароль?

Для зміни пароля увійдіть на сайт знайомств і авторизуйтеся,увійдіть у закладку «Налаштування», далі «Акаунт », введіть новий пароль два рази і натисніть кнопку «ГОТОВО».

Я не можу авторизуватися на сайті знайомств. Що робити?

Якщо ви не можете авторизуватися на сайті знайомств необхідно перевірити правильність введення логіну і пароля. Якщо забули пароль, скористайтесь рубрикою «Я не пам’ятаю пароль». У авторизації буде відмовлено також коли ваш профіль був заблокований адміністратором сайту з приводу недотримання правил сайту знайомств або в ситуації, коли на Вас поскаржилися інші користувачі нашого сайту.

Як поскаржитися на іншого користувача?

Якщо під час перегляду профілю інших користувачів Ви помітили, що в профілі міститься інформація, яка суперечить правилам нашого сайту знайомств, або інший користувач надсилає Вам повідомлення, які вас ображають, … ітд – Ви можете звернутися до адміністрації знайомства Два Серця, використовуючи закладки «Поскаржитися», яка знаходиться під профілем. Виберіть характер скарги та натисніть «Надіслати».

Як заблокувати іншого користувача?

Якщо інший користувач надсилає Вам повідомлення, які вас ображають, … ітд – ви можете звернутися до адміністрації сайту, використовуючи закладки «Поскаржитися», або заблокувати даного користувача. Для цього натисніть закладку «у чорний список», яка знаходиться під профілем. Після цього даний користувач буде заблокований Вами.

Що таке щоденник?

Щоденник являє собою інтернет - записник користувача. Кожен запис має свою дату, тему і розміщується на сторінці (закладка "Щоденник"). Щоденник є невід'ємною частиною сайту знайомств Dvasercia.com.ua.

Як створити свій власний щоденник?

Щоб почати вести щоденник необхідно: - бути зареєстрованим користувачем інтернет знайомства Dvasercia.com.ua; - заповнити профіль; - увійти в закладку "Щоденник" і зробити перший запис. З цього моменту "Щоденник" стає активним, і кожна особа, яка відвідає на ваш профіль побачить нову закладку "Щоденник". "Щоденник" при публікації надходить також до модераторів і якщо він відповідає правилам нашого сайту - то буде доступним для користувачів.

Чому записи зі щоденника зникнули?

Запис зі щоденника може бути видалена модератором, якщо в ньому міститься інформація, яка заборонена правилами сайту, адреси зовнішніх веб-сайтів, ненормативна лексика і т.д. На жаль, щоденник також може бути автоматично видалений, якщо він не відповідаєте основним технічним умовам коду HTML.

Як написати комусь повідомлення?

Щоб відправити повідомлення іншому користувачеві під час перегляду профілю, використайте закладку "Повідомлення", яка знаходиться під основним фото користувача. Введіть текст у відповідні поля і натисніть "Відправити".

Як відповісти на повідомлення?

Щоб відповісти на повідомлення, яке надійшло, необхідно авторизуватися на сайті, увійти в закладку "Повідомлення", далі в вхідні повідомлення, знайти відповідне повідомлення і натиснути кнопку "Відповісти"

Як налаштувати електронну пошту сайту Dvasercia.com.ua з програмою Outlook?

Інтернет знайомства Dvasercia.com.ua мають вбудовану унікальну систему внутрішнього листування, нею можна користуватися тільки на внутрішніх сторінках Dvasercia.com.ua.

Що таке "зачіпка"?

Онлайн знайомства "Dvasercia.com.ua" дозволяють своїм користувачам надсилати іншим особам спеціальні зачіпки «посмішки» і «поцілунки» від себе. Зачіпка – ідеальний шанс розпочати знайомство. Це маленькі іконки, які знаходяться в закладці «зачіпка» під основною фотографією, щоб її відправити, необхідно вибрати характер зачіпки і натиснути на «надіслати». При цьому даний користувач отримає повідомлення що Ви йому відправили поцілунок або посмішку.

Як написати коментар?


Щоб написати коментар другій особі використайте закладку «Написати в гостьову». яка знаходиться під профілем користувача. Введіть текст у відповідне поле, введіть захисний код і натисніть «Готово».

Що таке "Улюблені слова" і як їх додати?

"Улюблені слова" – це обрані вами слова, які описують ваш характер, захоплення, хобі і т.д. Щоб додати "слово", необхідно авторизуватися і перейти до закладки - "Настройки профілю". Слова необхідно вводити в рубрику "Мої слова". Додані "слова" повинні бути не менше 2 символів і не більше ніж 32. Можна використати підкреслення, дефіс або відступ (класний_хлопець, чорна-кава, шукаю кохання). Наступні слова повинні бути розділені комами. Слід пам’ятати, що модератор може заблокувати профіль, якщо будуть подані вульгаризми або контактні дані. Це спеціальна рубрика створена для вимогливих, яку знайомства Два серця будуть і надалі розвивати.

Як дізнатися хто відвідав мій профіль?

Знайомства через інтернет Dvasercia.com.ua надають можливість скористатися з історії відвідувань Вашого профілю. Для цього необхідно авторизуватися і увійти в закладку "Користувачі" а далі в закладку "Відвідувачі".

Мені сподобався профіль іншого користувача. Як розпочати знайомство додаючи його до улюблених профілів?

Якщо Вам сподобався профіль іншої особи на нашому сайті знайомств, то під час перегляду даного профілю Ви можете додати його до улюблених профілів, використовуючи кнопку «У фаворити». Профіль буде занесеним до ваших улюблених профілів і щоб перевірити кого ви додали до улюблених профілів необхідно авторизуватися на сайті і перейти у закладку «Користувачі», а далі «Улюблені».

Ми зустрілися в Dvasercia.com.ua - Я хочу описати наше знайомство ...

Не знаєте, як описати свою історію кохання? Нижче подані питання, які можуть стати у нагоді: Які Ваші логіни на сайті? Як довго ви були на сайті знайомств? Скільки Вам років? Де ви проживаєте і чим займаєтесь? Чому зареєструвалися на сайті Dvasercia.com.ua ? Що ви шукали: дружбу, кохання ...? Чи знайомства через інтернет є ефективним методом пошуку другої половинки? Чи були у Вас сумніви? Як довго ви користувалися інетернет знайомствами перед тим як зустрілися? Які функції Dvasercia.com.ua допомогли Вам знайти один одного: фотографії, щоденник, пошта ...? Як виглядав початок вашого знайомства? Коли і чому ви вирішили зустрітися? Які у вас були думки після першої зустрічі, телефонної розмови ... ? Що переконало вас, що друга половинка саме та єдина особа? Які ваші плани на майбутнє, які ваші мрії? Які ваші симпатії?

Що робити коли в рубриці «допомога» не має інформації, яка мене цікавить?

Щоб отримати інформацію, яка Вас цікавить, або про щось запитати, необхідно скористатися рубрикою «Зворотній зв'язок» або відправити листа адміністрації сайту: admin@dvasercia.com.ua