Знайомства Житомир


Хочеш провести перше побачення в Житомирі ?

З ким на побачення в Житомирі?

Влаштуйте перше побачення в Житомирі з людиною, з якою познайомилися через Два Серця. Холостяки на Два Серця шукають справжньої любові. Подивіться пропозиції знайомства в Житомирі для серйозних стосунків і шлюбу.

Куди на перше побачення в Житомирі?
znayomstva_zhitomir
Житомир - одне з найстаріших міст України місто, де не раз ступала нога легендарної княгині Ольги місто, оповите таємницями більш, ніж тисячолітньої історії. Тут живе дух великої, гордої і вільної давньоруської держави. Перше побачення в Житомирі занурить в давній світ величі, природної краси і надзвичайнї духовної сили.

Житомир створює враження грізного і міцного богатиря, але разом з цим воно дуже зелене, романтичне і гарне місто де, безумовно, є на що подивитися і чому здивуватися. Найдавнішим і найзагадковішим місцем Житомира є Замкова гора. На початку другого тисячоліття тут височів прекрасний житомирський замок, оточений з усіх боків ровами. Але, на початку 19 ст. були зриті останні замкові споруди, так що тепер на його місці розкинувся чудовий сквер з пам'ятним знаком на честь засновників. Поруч із Замковою горою розташований чудовий кафедральний костел св. Софії з високою дзвіницею, дивовижною статуєю на самому даху і чудовим внутрішнім оформленням з ліпниною і розписами. Неподалік від храму стоїть так званий єпископський будинок, прекрасний маєток з найтоншим чарівним оздобленням. Нині тут розташований краєзнавчий музей, який налічує більше 150 тис. цікавих і унікальних експонатів.

Славиться Житомир і прекрасними храмами. Схвилюють і зачарують красою і величчю: Лютеранська кірха, Семінарський костел св. Іоанна з Дуклі, Свято-Михайлівський кафедральний собор і прекрасний Преображенський собор, який по праву вважається символом міста.

Здивує розмахом і унікальністю музей космонавтики ім. Короленка зі справжніми зразками космічних апаратів, скафандрів і різноманітним спорядженням космонавтів. Захопить і потішить око величезний парк ім. Гагаріна розташований на схилах берегів річки. Тут на вас чекає витончений каскад з фонтанів, оглядові майданчики з чудовими краєвидами, можливість покататися на човні й мальовничий підвісний пішохідний міст. Цей парк просто іскритися романтикою та ніжністю, так що жоден холостяк або холостячка не зможуть встояти перед тутешньої атмосферою. До речі є в Житомирі ще одне знакове місце для закоханих, так званий плаский будинок, який, якщо дивитися зверху, в точності повторює форму серця.

Так само дивовижні та прекрасні околиці Житомира. В селах Турчинівка і Андрушівка розташовані прекрасні палаци дворянина Терещенка. А в с. Червоне він побудував цілий готичний замок, з вежею, височенними стелями і загостреними вікнами. В Городківці ви побачите дивовижний костел Святої Клари, будівлю казкової краси з нальотом середньовіччя і готики. В с. Рудня розкинувся геологічний заказник «Кам'яне село» територія з густим старим лісом і величезними химерними валунами. З цим місцем пов'язано безліч легенд, кажуть, тут є навіть скам'янілий слід Бога. Особливе місце займає м. Радомишль де стоїть замок Радомисль, з прекрасним ландшафтним парком і численними виставковими залами.

Ввібравши в себе всю незвичність Житомира та околиць, час підкріпитися. Порадує чудовою європейською кухнею і середньовічним інтер'єром ресторан Замковий. Зачарує оригінальним мисливським оформленням і смачними м'ясними стравами кафе Хантер. Зустріне зі справжньою українською гостинністю ресторан Дубки з шикарним меню, літнім майданчиком і романтичними альтанками. Любителів кави і ексклюзивних солодощів підкорить кафе Маріо з м'яким, теплим декором і стінами розписаними соковитими венеціанськими пейзажами. Нічне життя Житомира так само захоплююче, як і саме місто. Закрутить у веселих ритмах нічний клуб Indigo з дизайнерським інтер'єром і суші-баром. Занурить в світ класичного клубного життя нічний клуб Podium із захоплюючою шоу-програмою і лаунж зоною.

Перше побачення в Житомирі подарує відчуття величі, таємничості і романтики приправлене прохолодою і шармом старовини. 

Подібні статті:

Знайомства  в Рівному

Знайомства в Хмельницьку

Знайомства в Вінниці

 Знайомства в Києві 


Наш сайт для одиноких створюється Вами і для Вас - якщо Ви знаєте інші цікаві місця куди можуть піти холостяки Житомира на перше побачення обов’язково пишіть на: info@dvasercia.com.ua .

Коментарі