Знайомства Запоріжжя

Хочеш провести перше побачення в Запоріжжі ?

З ким на побачення в Запоріжжі?

Влаштуйте перше побачення в Запоріжжі з людиною, з якою познайомилися через Два Серця. Холостяки на Два Серця шукають справжньої любові. Подивіться пропозиції знайомства в Запоріжжі для серйозних стосунків і шлюбу.

Куди на перше побачення в Запоріжжі? znayomstva_zaporizhzhya

Запоріжжя - серце українського козацтва, місто на Дніпрі, яке дивним чином поєднує в собі індустріальну важкість та неймовірну видовищність природи. Тут багато зелені, води, унікальних місць і усміхнених облич. Перше побачення в Запоріжжі подарує чудові враження з пікантним присмаком романтики та екстриму.

Запоріжжя захоплює своєю різноманітністю і сильним національним духом. Тут живе величезна кількість легенд та сказань, самих незвичайних і дивних. Тут пам'ятають і шанують козацтво. Тут люблять неймовірні, захоплюючі та небезпечні видовища. Давайте долучимося?

Почнемо знайомство з головної артерії міста, однієї з найдовших вулиць в Європі, проспекту Леніна. Тут стоїть найбільший в Україні пам'ятник Леніну. Уздовж проспекту зачаїлося безліч чудесних зелених скверів з милими фонтанами, зонами відпочинку, кав'ярнями та ресторанами. Любителі архітектурних пам'яток будуть в захваті від будівель, розташованих по обидві сторони проспекту. Особливо захоплять житлові квартали Соцміста, побудовані ще в сталінські часи. З архітектурних родзинок Запоріжжя так само варто виділити музично-драматичний театр ім. Магара з прекрасним фасадом і незвичайного виду краєзнавчий музей. Ще однією рукотворною пам'яткою Запоріжжя вважається ДніпроГЕС. З греблі відкривається чудовий вид на Дніпро і острів Хортиця. Як не дивно, тут панує неймовірна атмосфера романтики і такого бурхливого коктейлю емоцій, перед яким не встоїть жоден холостяк або холостячка.

Перлиною Запоріжжя, його гордістю і в цілому гордістю всієї України є унікальний і автентичний острів Хортиця. З незапам'ятних часів тут жили люди, сліди яких непогано збереглися. Схвилює меморіальний комплекс «Скіфський стан» з курганами, дивовижними статуями скіфських часів, залишками давньоруських поселень і язичницьким святилищем. Віднесе в часи відважних і безстрашних козаків історико-культурний комплекс «Запорізька Січ» з козацькою фортецею, оборонним ровом, церквою і житловим масивом. А на південному сході острова розташувався унікальний кінний театр «Запорізькі козаки». Тут на вас чекають неймовірні видовища: екстремальні кінні та фольклорні вистави, демонстрація козацьких ремесел і бойового мистецтва, смачнюща українська їжа. А ще на острові археологи збирають козацьку чайку і бригантину з осколків, які підняли з дна річки. Тут панує дух надзвичайної свободи, сили і спокою.

Не менш захоплюючим буде і подорож музеями Запоріжжя. Найвидатніші з них: музей історії зброї з двома тисячами експонатів, музей авіації Мотор Січ зі справжніми двигунами і моделями літаків та музей ретро-автомобілів, який вражає величиною й кількістю експонатів.

Є на що подивитися і в околицях Запоріжжя. У м Василівка стоїть прекрасний палацово-парковий комплекс Садиба Попова. А в м. Бердянск розкинувся чудовий приватний зоопарк під відкритим небом Сафарі.

Вразять розмахом і унікальністю ресторани Запоріжжя. Одним із найдивовижніших і захоплюючих є ресторан «Аристократ» з величезною колонадою, чудовою літньою терасою, трьома залами та смачними стравами української та європейської кухонь. Захопить цікавим затишним дизайном у стилі трактиру минулого століття, літнім майданчиком та традиційною російською кухнею ресторан «У каміна». Перенесе у часи козацтва унікальний ресторанний комплекс «Козацьке подвір'я» розташований на о. Хортиця з неперевершеним національним оформленням, живою музикою, виставами і дуже смачною українською кухнею. Сколихне уяву дивовижний ресторан в піратському стилі «Веселий Роджер» із закритим залом і літнім майданчиком в стилі корми та смачними стравами різних країн світу з морськими нотками. Вразить Запоріжжя і нічним життям. Шанувальники класичних клубних веселощів знайдуть себе в нічному клубі Leo Max з цікавою розважальною програмою і видовищним бармен-шоу. Любителі всього в одному залишаться в захваті від нічного клубу Сахара з дивовижним інтер'єром, танцювальним балетом, стриптиз баром, більярдним залом, рестораном і готелем.

Перше побачення в Запоріжжі, як подорож в казкову країну, де чудова природа, дивовижні таємниці минулого і запаморочливе сьогодення зливаються в єдиний неповторний ансамбль. 

Подібні статті:

Знайомства в Херсоні

Знайомства  в Дніпропетровську

Знайомства в Харкові

Знайомства в Донецьку 


Наш сайт для одиноких створюється Вами і для Вас - якщо Ви знаєте інші цікаві місця куди можуть піти холостяки Запоріжжя на перше побачення обов’язково пишіть на: info@dvasercia.com.ua .

Коментарі