Знайомства Вінниця


Хочеш провести перше побачення в Вінниці?

З ким на побачення в Вінниці?

Влаштуйте перше побачення в Вінниці з людиною, з якою познайомилися через Два Серця. Холостяки на Два Серця шукають справжньої любові. Подивіться пропозиції знайомства в Вінниці для серйозних стосунків і шлюбу.

Куди на перше побачення в Вінниці?
znayomstva_vinnica
Вінниця - красиве, спокійне і затишне місто. Тут панує атмосфера плинності й височини, яку розбавляють яскраві промінчики неймовірних і захоплюючих місць і споруд. А вінницьку область можна по праву назвати краєм дивовижних палаців і храмів. Перше побачення у Вінниці - це калейдоскоп барвистих, світлих і яскравих відчуттів.

Найдавнішими спорудами Вінниці є так звані Мури. Це комплекс оборонних будівель зведених на початку 17 ст., куди входять: величний домініканський костел, нині Преображенський собор, з позолоченими дзвіницями і розкішним нічним підсвічуванням; прекрасний єзуїтський костел з гімназією і корпусом келій, де зараз розташувалися краєзнавчий музей зі справжнім скелетом мамонта і обласний архів. Оточує всі ці старовинні будівлі монументальний мур. Здивує поєднанням важкості й краси Водонапірна вежа з годинником і прекрасним видом на місто. Перенесе на кілька століть назад чудовий музей-садиба М. Пирогова, видатного хірурга свого часу. Крім прекрасного будинку, з обстановкою, яка повністю зберіглася, ви побачите приймальню й операційну, а трохи далі, в Миколаївській церкві, і самого лікаря, тут знаходиться його мавзолей. Захопить тонкістю ліпнини та старовинної красою будівля готелю Савой, вразить своєю незвичністю будинок Четкова. Любителів ретро зачарує музей Автомотовелофоторадіо, де представлено більше сотні дивовижних експонатів, в яких можна посидіти, помацати і сфотографуватися.

Найромантичнішим, унікальним і чудовим місцем Вінниці, безумовно, є світломузичний фонтан Рошен. По суті це не просто фонтан, а цілий плавучий фонтанний комплекс, що розкинувся на мальовничій набережній. Коли на Вінницю опускаються сутінки, фонтан спалахує неймовірною краси переливами води, світла і музики. Це невимовне видовище підніме з глибини душі будь-якого холостяка або холостячки найчистіші та найвідвертіші почуття.

Багато неймовірного і дивного таять у собі околиці Вінниці. С. Буша зберігає унікальний дохристиянський печерний храм з прадавніми скульптурами і наскальним живописом. У с. Печера розкинулася мальовнича садиба Потоцьких з розкішним парком і невимовної краси усипальницею. У м. Хмільник затаївся величний палац графа Ксідо з кам'яним мостом, який веде до нього через річку. Селище Вороновиця славиться Палацом Горохольський з прекрасними колонами і дивовижною ліпниною на куполоподібній стелі. Місто Немирів покаже чарівний палац Щербакової з прекрасним доглянутим парком і чудовим князівським палацом з картинною галереєю. У м. Бар розташувався величний костел Св. Анни готичного вигляду з двома високими шпилями.

Насолодившись пам'ятками Вінниці та околиць, вам неодмінно захочеться підкріпитися. Смачно і щедро нагодує українськими стравами ресторан Диканька в старовинному національному стилі. Зачарує затишком і вразить м'ясним меню паб Маклауд в стилі старої Шотландії. Любителі солодкого просто голову втратять від кондитерських шедеврів кафе Львівська Цукерня. Не дрімає Вінниця і вночі. Захопить незвичайним декором з вітражними стелями і величезними акваріумами нічний клуб Н2О. Віднесе у світ танцю та розваг караоке-клуб Шоколад із затишною літньою терасою.

Перше побачення у Вінниці сколихне найпотаємніші почуття і подарує незабутні враження. 

Подібні статті: 

Знайомства в Чернівцях

Знайомства в Хмельницьку

Знайомства в Житомирі

Знайомства в Києві

Знайомства в Черкасах

Знайомства в Кіровограді

Знайомства в Одесі


Наш сайт для одиноких створюється Вами і для Вас - якщо Ви знаєте інші цікаві місця куди можуть піти холостяки Вінниці на перше побачення обов’язково пишіть на: info@dvasercia.com.ua .

Коментарі


tolik0987127381

  • Опубліковано 4 років тому
паршивий сайт... немож знайти дівчат для знакомств. бліф а не сайт