Знайомства Ужгород


Хочеш провести перше побачення в Ужгороді?

З ким на побачення в Ужгороді?

Влаштуйте перше побачення в Ужгороді з людиною, з якою познайомилися через Два Серця. Холостяки на Два Серця шукають справжньої любові. Подивіться пропозиції знайомства в Ужгороді для серйозних стосунків і шлюбу.

Куди на перше побачення в Ужгороді?
znayomstva_uzhgorod
Ужгород - перлина Закарпаття, неповторне автентичне місто, яке зберігає в собі таємниці і велич минулих епох. Побувавши у складі багатьох держав, це місто взяло від кожної все найкраще і об'єднало в неперевершений ансамбль. Перше побачення в Ужгороді - це неймовірний коктейль, що поєднує глибокі таємниці давніх часів, доблесть і відвагу середньовіччя та неймовірне сяйво сучасності.

Як ви вже зрозуміли Ужгород - майстер поєднань. Тут величезна кількість архітектурних і культурно-історичних пам'яток, унікальні ландшафти, незабутня природа, та й взагалі багато таких місць, яких більше ніде не зустрінете. Познайомимося ближче з перлиною Закарпаття!

Ужгород зберігає в собі прекрасний замок з потужними стінами, палацом, казематами і скульптурами. Зараз в Ужгородському замку розташовуються виставки обласного музею з цікавими, унікальними експонатами. Захопить самобутністю музей народної архітектури та побуту - по суті це етнічне мінісело в центрі міста. Старовинна дерев'яна церква, будинки з усім приладдям, господарські будівлі минулих часів. Тут все настільки правдоподібно, що так і дивись увійде господар і скаже: «Що ви робіте в моїй хаті!». Славиться Ужгород і своїми храмами: вразить величчю і монументальністю Хрестовоздвиженський кафедральний собор; Зачарує небувалої краси вівтарем костел Св. Юрія: захопить найдавніший храм Закарпаття Горянська ротонда.

А тепер зануримося в романтику старого Ужгорода. Візитівкою міста і шалено чуттєвим місцем є найдовша в Європі Сакурова алея, особливо в квітні, коли вся вуличка потопає в чудовому ніжно-рожевому кольорі. Жоден холостяк або холостячка не залишаться байдужими, дивлячись на це видовища. Захопить прекрасними фасадами, затишними кав'ярнями та автентичними магазинчиками пішохідна вулиця Карзо. Віднесе у світ вічного свята провулок Гірчичне зерно - це колоритний торговий пасаж з яскравою і феєричною атмосферою, милими кав'ярнями, кондитерськими і вуличними артистами. Але, мабуть, найромантичнішим місцем в Ужгороді можна назвати старовинний пішохідний міст, що з'єднує старе і нове місто. Звідси відкривається запаморочливий вид на береги річки Уж. Сюди люди приходять загадувати бажання, тому як за легендою вони неодмінно збудуться, а закохані вішають на перла моста замки, для цього тут теж є своя легенда.

Багаті пам'ятками й околиці Ужгорода. Особливе місце серед них займає м. Мукачево. Тут на вас чекають: унікальна міська ратуша готичного виду з годинником на високій башті; прекрасний Мукачевський замок Паланок з безліччю ходів і підземеллям; небувалої краси Свято-Миколаївський монастир, Костел Св. Мартіна, собор Почаївської ікони Божої Матері, Успенський собор. У с. Невицьке знаходиться прадавній Невицький замок з оборонною стіною, вежами і величезним колодязем. У с. Хуст розкинулася невимовної краси долина нарцисів, які на початку травня зацвітають прекрасним білосніжним килимом. С. Ясіня зберігає в собі самий мальовничий водоспад України з безліччю каскадів - водоспад Труфанець.

Приємно здивує Ужгород ресторанами і кафе - вони тут як твори мистецтва. Смачно нагодує українськими стравами унікальна корчма-музей «Деца у нораря» з небаченим цікавим інтер'єром. Зачарує вишуканою атмосферою і шикарними стравами різних кухонь ресторан «Летючий голландець». У нічних веселощах Ужгород теж не відстає. Занурить у світ танцю та коктейлів ультрасучасний нічний клуб Babalu. Закачає приємними ритмами нічний клуб Viper з тематичними вечірками і літнім майданчиком.

Перше побачення в Ужгороді - це яскрава, пристрасна і не забутня пригода, яку неодмінно захочеться повторити. 

Подібні статті:

Знайомства у Львові

Знайомства в Івано-Франківську

Знайомства в Чернівцях


Наш сайт для одиноких створюється Вами і для Вас - якщо Ви знаєте інші цікаві місця куди можуть піти холостяки Ужгорода на перше побачення обов’язково пишіть на: info@dvasercia.com.ua .

Коментарі