Знайомства Рівне


Хочеш провести перше побачення в Рівному?


З ким на перше побачення в Рівному?

Влаштуйте перше побачення в Рівному з людиною, з якою познайомилися через Два Серця. Холостяки на Два Серця шукають справжньої любові. Подивіться пропозиції знайомства в Рівному для серйозних стосунків і шлюбу.

Куди на перше побачення ? 

Рівне - місто, яке поєднало у собі шарм історії і витончений романтизм сучасності. Окрім унікальних пам'яток Рівне має для своїх гостей кілька справжніх перлин, такого більше ніде не зустрінете. Перше побачення, проведене в Рівному, буде безмежно хвилюючим і запам'ятається надовго.

Знайомство з Рівного можна почати з огляду найвидатніших будівель. Величний Драматичний театр розбурхає уяву і перенесе в захоплюючий світ лицедійства; овіяний загадками часу старовинний Будинок огранної музики, торкне найпотаємніші струни душі; а чаруючий розмахом архітектурної думки Воскресенський собор, сколихне найсвітліші почуття.

Перлиною Рівного по праву вважається перший і єдиний в Україні музею бурштину. Тут ви поринете у казковий світ див. Надзвичайні вироби з бурштину, які пам'ятають не лише нашу еру, унікальні експонати, яким понад 40 млн. років, старовинні ювелірні вироби. Прогулянка по рівненському музею бурштину, де кожен шматочок смоли несе в собі дивовижну історію, схожа на побачення з вічністю. Наступна перлина Рівного - парк ім. Шевченка. Це не просто якийсь парк, а пам'ятник садово-паркового мистецтва розміром більше 30 га. 5 зон відпочинку, унікальні скульптури, фонтани, водойми, альтанки, зібрані з усього світу рідкісні дерева і рослини. Це місце вдихне романтику і чуттєвість в кого завгодно, а холостяки й холостячки, побувавши тут, неодмінно захочуть зануритися у вир кохання з головою. І нарешті, ще одна перлина, яка знаходиться не в самому Рівному, а неподалік, у селищі Клевань. Тут розташований унікальний, створений природою і людиною, зарослий з усіх боків деревами і рослинами, кілометровий тунель, що стоїть на старій залізничній колії. Це місце настільки чарівне та красиве, що сфотографувати себе на його фоні приїжджають закохані й молодята з усієї України. Тунель по праву назвали тунелем кохання. Кажуть, якщо загадати тут бажання, воно неодмінно збудеться.

Не дивлячись на свій вік і багату історію Рівне дуже сучасне місто. Тут відмінна інфраструктура, величезна кількість торгових і розважальних центрів, ресторанів, кафе і нічних клубів. Ресторанний комплекс Фламінго вразить розмірами, спектром послуг, шикарним дизайном і бездоганною кухнею. Середньовічний шарм ресторану Підкова віднесе в чарівні часи лицарів і їх коханих. Ресторан Jazz & Blues перенесе в чуттєвий світ живої музики і вишуканих страв.

Любителі танців, драйву і нічних посиденьок так само знайдуть в Рівному багато цікавого. Справжня акула світського життя - нічний клуб Лагуна вразить розмахом, різноманітністю музики, коктейлів і закусок. Саме тут грають найкрутіші ді-джеї і виступає шоу-балет "Galaxy". Любителі більш спокійного нічного усамітнення знайдуть себе в нічному клубі Мармелад. Тут переважає музика стилів Lounge і House, м'які диванчики, кальяни і вражаюче меню створять атмосферу інтиму і близькості.

Це далеко не все що може показати вам дивовижне місто Рівне. Перше побачення тут, як перший хвилюючий дотик, при якому зароджуються справжні, глибокі почуття.

Наш сайт для одиноких створюється Вами і для Вас - якщо Ви знаєте інші цікаві місця куди можуть піти холостяки Рівного на перше побачення пишіть на info@dvasercia.com.ua .

Подібні статті:

Знайомства Луцьк

Знайомства Хмельницький

Знайомства Тернопіль

Знайомства Львів

Коментарі