Знайомства Миколаїв


Хочеш провести перше побачення в Миколаєві?

З ким на побачення в Миколаєві?

Влаштуйте перше побачення в Миколаєві з людиною, з якою познайомилися через Два Серця. Холостяки на Два Серця шукають справжнього кохання. Подивіться пропозиції знайомства в Миколаєві для серйозних стосунків і шлюбу.

Куди на перше побачення в Миколаєві?
znayomstva_mykolaiv
Миколаїв - молоде, затишне та зелене українське місто, яке стоїть на стику двох річок недалеко від Чорного моря. Витончений шарм портового міста створює атмосферу легкості та свіжості. Перше побачення в Миколаєві подарує чуттєвий букет емоцій, які принесуть море задоволення.

Миколаїв відомий, як великий центр кораблебудування. Тут можна побачити безліч цікавого, красивого, а іноді просто неймовірного. Любителі архітектурних родзинок будуть в захваті від прекрасних старих будівель Миколаєва. Захопить поєднанням величі й легкості Адміралтейство, нині адміністрація суднобудівного заводу, з колонами і високим шпилем. Поруч з ним стоїть будівля Старофлотських казарм, де зараз розташувався миколаївський краєзнавчий музей з величезною колекцією експонатів. Перенесе в минуле будинок Офіцерських зборів в стилі класицизму з монументальними колонами. Вразить найстаріша обсерваторія України. В старій будівлі цікавої форми крім астрономічних павільйонів є музей з унікальними астрономічними приладами, картами, книгами, картинами, телескопами. Зачарує цікавим, злегка казковим, видом миколаївський яхт-клуб, де до цих пір шанують яхтові традиції, проводять регати і яхтові ярмарки.

Одним з головних надбань міста вважається Штаб флоту, нині музей суднобудування. Це прекрасна будівля з невеликою башточкою і шпилем, де представлені більше 100 моделей кораблів, рідкісні карти, старовинні прилади, предмети побуту моряків. Не менш цікавим буде відвідати музей ім. Верещагіна. Тут зібрано близько 150 робіт видатного художника-баталіста і більше 9 тис. інших чудових творів мистецтва.

Любителі прогулянок і романтики залишаться в захваті від флотського бульвару. Тут на тінистій і розлогій набережній відкривається запаморочливий вид на річку і величні розвідні мости. Особливо видовищно на бульварі ввечері, коли мости загоряються вогнями. Це видовище торкне серце будь-якого холостяка або холостячки . Захопить миколаївський зоопарк, один з найкращих в Європі, площею в 23 га з розлогими вольєрами і рідкісними тваринами. І, звичайно ж, не можна пройти повз дитячого містечка «Казка». Тут на величезній території з величезним кораблем, середньовічним замком, маяками і безліччю дивовижних атракціонів розкинувся зовсім інший, чарівний світ.

Багаті цікавими місцями і околиці Миколаєва. У селі Ісаєве розташувався палац Курісу, прекрасна компактна будівля з найтоншою ліпниною. Селище Роздол зберіг в собі палац Лянцкоронських, цікава будівля, класичний приклад будинку заможних дворян. Дивовижні та чаруючі природні парки Миколаївщини. Білобережжя Святослава - національний природний парк площею більше 35 тис. га з піщаними степами, саговими лісовими гаями і водно-болотними угіддями. Ще один національний природний парк Бузький Гард, що входить в сім чудес України. Тут чудові ландшафти і унікальний, єдиний в Європі каньйон, практично брат близнюк відомого північноамериканського каньйону.

Після захоплюючої прогулянки можна порадувати себе смачненьким. Ресторан Казбек з цікавим затишним інтер'єром і справжньою грузинською піччю в центральному залі смачно нагодує грузинськими стравами. Ресторан Золотий фазан з вишуканим мереживним інтер'єром і закритим італійським двориком вразить розмахом європейського меню. Захопить багатством інтер'єру в золоті й кришталі європейський ресторан Асторія з чотирма залами і окремим вегетаріанським меню. Після смачної вечері варто розважитися. Занурить в світ пристрасті та нестримних веселощів нічний клуб Caprica з двома танцполами і м'якими зонами відпочинку. Вразить уяву розмахом і шиком нічний клуб Іллюзіон з двома барами і видовищним інтер'єром.

Перше побачення в Миколаєві схоже на блиск сонця на водній гладі, таке ж іскристе, тепле й освіжаюче. Тут легкий інтерес переросте в пристрасне вируюче почуття. 

Подібні статті:

Знайомства в Одесі

Знайомства в Кіровограді
 
Знайомства в Дніпропетровську

Знайомства в Херсоні 

Наш сайт для одиноких створюється Вами і для Вас - якщо Ви знаєте інші цікаві місця куди можуть піти холостяки Миколаєва на перше побачення обов’язково пишіть на: info@dvasercia.com.ua .

Коментарі