Знайомства ЛуцькХочеш провести перше побачення в Луцьку?З ким на перше побачення в Луцьку? 

Влаштуйте перше побачення в Луцьку з людиною, з якою познайомилися через Два Серця. Холостяки на Два Серця шукають справжньої любові. Подивіться пропозиції знайомства в Луцьку для серйозних стосунків і шлюбу.

Куди на перше побачення ?

Луцьк - серце Волині, відважне місто-герой, яке вистояло не один бій, зберігши для нас дивовижні храми і замки. Це місто поєднує в собі, здавалося б те, що неможливо поєднати: надзвичайну силу і піднесену витонченість. Перше побачення в Луцьку залишить незабутні враження.

Для любителів архітектурних родзинок - Луцьк здасться раєм на землі. Тут величезна кількість давніх будівель, що належать до різних культур і віросповідань, вони змусять здивуватися самих бувалих туристів. Величний Свято-Троїцький кафедральний собор вразить двоярусним різьбленим і позолоченим іконостасом та фресками дивовижної краси. Монументальний Перопавловскій костел захопить небувалою пишністю декору (ліпленням, скульптурами, розписами) та старовинним підземеллям з усипальницями і гробницями. Ефектна Лютеранська кірха здивує неоготичною архітектурою: тонким шпилем, що пронизує небо, високою дзвіницею біля входу, вівтарем у формі амфітеатру.

Візитівкою Луцька по праву вважається замок Любарта, одна з найдавніших, найпрекрасніших і найпотужніших споруд України, яка зберігласяся практично в первозданному вигляді. На даний час в замку Любарта працює величезнний музейний комплекс з численними виставковими залами. Також тут постійно проходять феєричні свята та фестивалі. Кожен камінчик замку овіяний палацовими інтригами, політичними таємницями і, звичайно ж, любовними історіями. Тутешня атмосфера таємничості і романтики розтопить серце навіть найзапеклішого холостяка чи холостячки.

Сколихне уяву і порадує око неймовірна архітектура будинку місцевого скульптора, прикрашеного різноманітними скульптурами. Його тут називають луцьким «будинком з химерами». Здивує і зачарує аптека-музей зі старовинним інтер'єром, унікальним касовим апаратом початку минулого століття, гербарієм лікарських рослин 40-х років.

В околицях Луцька теж є на що подивитися. У селищі Олика розташований замок Радзивіллів або Олицький замок - прекрасна будова 16 ст., яка перенесе вас в таємничі князівські часи. В с. Оконськ розташувалися дивовижні джерела з кришталево чистою водою температура, якої завжди +8 і вона не піддається газуванню. А ще під Луцьком, біля села Гірка Полонка, є свій Голівуд. Місцеві мешканці вздовж дороги, туристам в насолоду, встановили величезні літери Hollywood.

Досхочу нагулявшись мальовничим Луцьком та околицями час і перекусити. Ресторан Корона Вітовта - місце з середньовічним інтер'єром і стравами, приготованими за старовинними князівськими рецептами, змусять відчути себе персоною королівської крові. Ресторан Вогнем і мечем, обставлений у лицарському дусі, порадує гурманів дивовижною старослов'янською кухнею. Серед пабів особливо виділяється паб Майдан: дерев’яний інтер'єр, традиційна українська кухня, величезний вибір пива і жива музика в стилі ретро-фольк та рок-н-рол.

Вночі Луцьк теж не дрімає, а качає ритмами безлічі нічних клубів і дискотек. Нічний клуб Metro захопить клубним життям за міжнародними стандартами, клуб Золото зачарує оригінальним інтер'єром і літньою терасою.

Перше побачення в Луцьку - це захоплююча прогулянка в світ середньовічної романтики, яка принесе вир емоцій.

Наш сайт для одиноких створюється Вами і для Вас - якщо Ви знаєте інші цікаві місця куди можуть піти холостяки Луцька на перше побачення пишіть на info@dvasercia.com.ua .

Подібні статті:

Знайомства Львів

Знайомства Рівне

Знайомства Тернопіль

Коментарі