Знайомства Луганськ


Хочеш провести перше побачення в Луганську?

З ким на побачення в Луганську?

Влаштуйте перше побачення в Луганську з людиною, з якою познайомилися через Два Серця. Холостяки на Два Серця шукають справжньої любові. Подивіться пропозиції знайомства в Луганську для серйозних стосунків і шлюбу.

Куди на перше побачення в Луганську?

Луганськ - невелике промислове місто на самому сході України. Місто металургів і робітників. Місто, на перший погляд, нічим не видатне. Але, якщо придивитися ближче, ви відкриєте для себе багато цікавого, унікального і непередбачуваного. Перше побачення в Луганську стане справжнім відкриттям і початком неймовірних пригод.

Любителі архітектурних родзинок знайдуть багато цікавого в історичному центрі Луганська. Тут на трьох вулицях зібралися найстаріші будівлі міста. Багато з них, звичайно, вже не просять, а вимагають реставрації, але це навпаки додає їм витонченого шарму старовини. Одним з найцікавіших і кращих зразків монументальної сталінської архітектури є прекрасний і статний музей історії Луганська з арочними вікнами, незвичайною лінією даху і вражаюче величезною, найбільшою в Україні, колекцією експонатів, присвяченою Ворошилову. Захоплять також будівлі художнього та краєзнавчого музеїв. Спроектовані в різні періоди минулого сторіччя, вони дивним чином передають бачення і прагнення людей свого часу.

На території Луганського національного університету розташувався цікавий парк- музей половецьких баб. Тут зібрана одна з найбільших колекцій кам'яних статуй початку другого тисячоліття. Чудова можливість доторкнутися до загадкових таємниць історії. Любителі польотів і всього, що з ними пов'язано, будуть в захваті від авіатехнічного музею. У виставкових ангарах зібрано понад 50 експонатів раритетних літальних апаратів і двигунів. Дивовижний похід в світ відважних пілотів-романтиків.

Красива і простора Театральна площа в Луганську. До неї прилягає дуже затишний та пишний сквер з фонтанним комплексом цікавої форми. Відокремлені лавочки і шум води тут створюють особливу інтимну атмосферу. Самим знаковим для закоханих місцем є так звана Алея щастя, аналогів якої немає в Україні. Тут прямо в асфальт вмонтовані мармурові плити з чудовими любовними композиціями та іменами нових молодят. Викарбувати своє кохання в мармурі може кожен бажаючий. Це місце не залишить байдужим жодного холостяка або холостячку.

Багатий Луганськ пам'ятниками і тематичними скверами військової спрямованості. Одним з найвідоміших і рідкісних пам'ятних знаків є 2 британських танка Марк-5 часів першої Світової війни. Вони встановлені в меморіальному комплексі «Пам'ятник Борцям Революції».

В околицях Луганська теж є на що подивитися. Село Селезнівка зберігло красиву садибу Мсциховського. Ця чудова будівля в неоготичному стилі ще зберегла залишки колишньої пишноти і розкоші внутрішнього оздоблення. Місто Олександрівськ з радістю покаже монументальну і величну садибу Ширинского-Шахмаова з величезною колонадою. А в селищі Мілове на вас чекає не забутнє видовище - кінний театр Лимар із запаморочливими виступами і екстремальними шоу програмами.

Вразять розмахом і вигадкою ресторани Луганська. Любителі сучасного дизайну і легкості будуть зачаровані рестораном Da Vinci з шикарним, але стриманим інтер'єром і кухнями Європи та сходу. Здивує польотом дизайнерської думки ресторанний комплекс Каретний двір з казковим оформленням, готелем, лазнею, літньою терасою та смачними європейськими стравами. Ресторан Авто-гриль в мисливському стилі з національними нотками звабить домашньою українською кухнею і дивним дизайном. Нічному Луганску теж є що показати. Заманить футуристичним і трошки гламурним оформленням нічний клуб Бархат з живою музикою і цікавими шоу. А нічний клуб Колізей змусить з головою зануритися в божевільний світ нового клубного життя т. я. позиціонує себе більше, як окнцерт-хол. Він користується великою популярністю серед зірок естради завдяки будові у вигляді амфітеатру, шикарною європейської та японської кухонями і нестримною атмосферою драйву.

Перше побачення в Луганську подарує безліч несподіваних і позитивних моментів.
br>Наш сайт для одиноких створюється Вами і для Вас - якщо Ви знаєте інші цікаві місця куди можуть піти холостяки Луганська на перше побачення обов’язково пишіть на: info@dvasercia.com.ua !

Коментарі


adolf1968

  • Опубліковано 6 років тому
привет девушки! я хочу познакомица!