Знайомства КиївХочеш провести перше побачення в Києві?

З ким на перше побачення в Києві?

Влаштуйте перше побачення в Києві з людиною, з якою познайомилися через Два Серця. Холостяки на Два Серця шукають справжньої любові. Подивіться пропозиції знайомства в Києві для серйозних стосунків і шлюбу.

Куди на перше побачення в Києві?

Київ - колиска слов'янських народів, серце України, дивовижне і величне місто з більш, ніж півтора тисячолітньою історією. Кожна будівля, кожен камінчик тут дихає свободою, надзвичайною силою духу і безмежною любов'ю. Багато хто говорить, що це місто живе, воно відчуває кожного в собі і разом з кожним радіє, плаче і кохає. Перше побачення в Києві стане для вас ковтком чуттєвості, височини і надзвичайної внутрішньої свободи.

На скільки Київ старий на стільки він і сповнений різноманітними дивовижними будівлями і унікальними місцями. Вийшовши на старовинні вулиці міста, і почавши прогулянку, ви вже не зможете зупинитися. Вас неодмінно перенесе в інший, зовсім інший світ, світ краси і величі, захоплення і наснаги, світ, який не захочеться залишати. Отже, ласкаво просимо в ніжне і любляче серце України.

Київ відомий своїми численними і красивими храмами. Собор Софія Київська - найдавніший пам'ятник архітектури Русі, який володіє дивовижною енергетикою. Це грандіозна споруда з безцінними давньоруськими мозаїками і фресками, саме тут поховані видатні князі київські. Києво-Печерська лавра - цент православ'я Русі з неймовірною архітектурою і величезним печерним комплексом, де поховані мощі святих отців. Побувавши тут, ви почуєте прохолодний подих тисячолітньої історії, відчуєте дивовижний зв'язок з чимось високим і незвіданим. Зачарують зовнішнім виглядом і атмосферою: висока і велична Андріївська церква, незвичайний та красивий Свято-Покровський монастир, величезний і монументальний Михайлівський Золотоверхий собор з прекрасними, унікальними фресками.

Так само Київ повний незвичайними, а іноді і дивними будівлями. Хвилюючий і трохи похмурий Будинок вдови, що плаче, примарний і казковий Будинок з химерами, величний і готичний Будинок камерної та органної музики, красивий і таємничий Замок Річарда Левове Серце. А скільки тут музеїв? Цього не знають навіть самі кияни. Крім звичних для нас історичних та краєзнавчих, Київ запропонує інші дуже незвичайні музеї: етнографічний музей під відкритим небом «Хутір Савки», дивовижний музей Води, казковий музей іграшки, смачний музей хліба, чарівний музей української вишиванки, блискучий музей історичних коштовностей і т.д . А в с. Пирогово, під Києвом, розкинувся величезний і прекрасний музей народної архітектури та побуту площею в 150 га. Саме тут живе історія українського народу зі старезними хатами, млинами, церківками і ще багато чим, про що ви навіть не здогадуєтесь.

Одне з найромантичніших місць Києва - Андріївський узвіз. Ця вулиця зберігає в собі дух старовинного Києва - місце, де збираються художники і майстри рукоділля. Також Андріївський узвіз, захопить різноманітними музеями, пам'ятними місцями і затишними кав'ярнями. Не менш романтична і Дніпровська набережна, яка вразить широтою і величчю Дніпра, а також дивним пам'ятником Засновникам, де кожен день збираються молодята для весільної фотосесії. Це надзвичайне видовище не залишить байдужим жодного холостяка або холостячку. Окремої згадки вартий Маріїнський парк - місце закоханих. Тут поєдналися чуттєва атмосфера красивої паркової зони та цікавих споруд. А з оглядового майданчика відкривається дивовижний вид на лівий берег Києва. Вдосталь находившись містом, ви неодмінно захочете випити чашечку ароматної кави в Трамваї-кафе. Тут на вас чекає незабутня прогулянка під стукіт коліс і романтичні історії.

Нагулявши апетит, можна відправитися в ресторан. У Києві є ресторани звичайні, так би мовити класичні, і незвичайні. З перших можна виділити спокійний і гармонійний Under Wonder, теплий і затишний ресторан Канапа, національний і смачний Гарбузик і класику радянського шику ресторан Спотикач. З других: музичний ресторан Дежавю зі справжніми мотоциклами на стінах; Ресторан Транс Форс зі стінами з 3D екранів, де можна подивитися меню або відправитися в подорож світом і галактикам; пікантний ресторан Dark Side, де все відбувається в непроглядній темряві; ресторан Палата № 6, тут м'які стіни, офіціанти медсестри та напої в мензурках.

Для любителів танців і ритму Київ здасться раєм. Тут просто величезна кількість різноманітних нічних клубів. Чотири рази кращий клуб України Forsage - тут є абсолютно все і навіть більше для відмінного, незабутнього вечора. Дивовижний літній нічний клуб The Most зачарує двома танцполами, один з яких прямо на пляжі, і перенесе в запаморочливий світ літніх фестивалів.

Перше побачення в Києві - це чудова казка, незабутня і хвилююча подорож давнім, пристрасним і чаруючим містом, яке знає, чого хочуть закохані серця. Побувавши в Києві у вас «виростуть» крила та розкриється душа.

Наш сайт для одиноких створюється Вами і для Вас - якщо Ви знаєте інші цікаві місця куди можуть піти холостяки Києва на перше побачення обов’язково пишіть на: info@dvasercia.com.ua !