Знайомства КіровоградХочеш провести перше побачення в Кіровограді?

З ким на побачення в Кіровограді?

Влаштуйте перше побачення в Кіровограді з людиною, з якою познайомилися через Два Серця. Холостяки на Два Серця шукають справжньої любові. Подивіться пропозиції знайомства в Кіровограді для серйозних стосунків і шлюбу.

Куди на перше побачення в Кіровограді?

Кіровоград - невелике українське місто, що стоїть в долині річки з цікавою, дуже красивою архітектурою і чудовою атмосферою загадковості, старовини і дивовижної внутрішньої рівноваги. Перше побачення в Кіровограді, як подорож старовинним замком, вразить уяву, сколихне почуття, подарує неймовірні відчуття.

Не дивлячись на відносно молодий вік, Кіровоград таїть в собі дивовижний світ старовинної архітектури. Тут безліч унікальних будівель, які можна розглядати годинами, красивої природи і мальовничих видів.

Самим знаковим місцем у плані пам'яток Кіровограда є Дворцова вулиця. Саме тут скупчилася найбільша кількість будівель із запаморочливою архітектурою. Біля кожного цікавого об'єкта стоїть креативна табличка з описом, історією та цікавими фактами. Так що ви завжди будете знати, де перебуваєте і на що дивитесь. Гуляючи старими вуличками, прикрашеним прекрасними фасадами, вас непомітно перенесе у часи благородних джентльменів і прекрасних дам. Тут панує особлива ні з чим незрівнянна атмосфера. Кожна споруда на Дворцовій вулиці гідна окремого опису. Сколихне уяву небувалої краси будинок Шполянського, зараз художній музей, з чудовою, незвичайною архітектурою в стилі модерн. Змусить сторопіти від захвату будинок Барського, нині краєзнавчий музей, з прекрасним небаченим фасадом, усипаним найтоншою ліпниною. Здивує масштабністю і величчю Велика хоральна синагога з двома куполовидними вежами і горищними вікнами у формі зірки Давида.

Є в Кіровограді і своя фортеця, вірніше те, що від неї залишилося. Вона представляла собою величезні оборонні вали у формі зіркоподібних багатокутників з будівлями і красивою монументальною фортецею. До наших днів збереглися лише вали і частина казарм. Але навіть при всьому цьому видовище вражаюче. Пізніше тут встановили 2 гармати, вічний вогонь і пам'ятник воїнам.

Одним з найбільш улюблених місць відпочинку городян і туристів є дендропарк, визнаний кращим в Україні. На площі в 45 га. на вас чекають неймовірні видовища: більше 40 атракціонів, чудова паркова зона, неперевершені ландшафти і справжня родзинка - 100 тис. тюльпанів, які зацвітають в кінці квітня і створюють казкову, запаморочливу картину, яка приголомшить кожного. Романтична і чуттєва атмосфера дендропарку сплете воєдино серця і душі будь-якого холостяка і холостячки.

Не залишать байдужим і околиці Кіровограда. У селі Миколаївка розташувався хутір Надія, музей-заповідник Карпенка-Карого. Кажуть, саме тут зародився український театр. Сюди приїжджало багато видатних культурних діячів, тут написано безліч безсмертних творів. Щорічно в Хуторі проходить театральний фестиваль « Вересневі самоцвіти».. Селище Побузьке зберігає в собі унікальний, єдиний у своєму роді музей Ракетних військ стратегічного призначення. Тут можна побачити не тільки зразки ракет і макет ядерної боєголовки, але і спуститися у святу-святих, підземну військову базу. Саме тут за часів холодної війни розташовувалася легендарна « червона кнопка».. Всі прилади і відсіки збереглися в первозданному вигляді. Ті, хто там був, кажуть, що після побаченого Вулик з «Обителі зла» вже не здається таким фантастичним.

Після приголомшливої прогулянки по Кіровограду і околицям варто зазернути в ресторан. Вразить незвичайним дизайном у стилі старого корабля зі штурвалами, якорями і сітками ресторан Адмірал з розкішними стравами європейкої кухні. Ресторан Асторія захопить витонченим класичним оформленням, літньою терасою, французькою та європейською кухнями. Зачарує атмосферою затишку і теплоти ресторан Підкова з трьома залами, літньою терасою, будиночками і незрівнянними стравами різних країн світу. Не залишить байдужим і нічне життя Кіровограда. Любителі глянцевого шику і модних тусовок будуть в захваті від нічного двох'ярусного клубу Fusion Club з величезним танцполом, трьома барами і чудовими вогненними шоу. Шанувальників сучасних клубних традицій ласкаво просимо в нічний клуб « Провокатор» з трьома залами, танцполом і двома барами.

Перше побачення в Кіровограді подарує масу неймовірних відчуттів, сколихне найпотаємніші бажання і стане незабутньою пригодою.

Наш сайт для одиноких створюється Вами і для Вас - якщо Ви знаєте інші цікаві місця куди можуть піти холостяки Кіровограда на перше побачення обов’язково пишіть на: info@dvasercia.com.ua !

Коментарі