Знайомства Хмельницький


Хочеш провести перше побачення в Хмельницьку?З ким на перше побачення в Хмельницьку?

Влаштуйте перше побачення в Хмельницьку з людиною, з якою познайомилися через Два Серця. Холостяки на Два Серця шукають справжньої любові. Подивіться пропозиції знайомства в Хмельницьку для серйозних стосунків і шлюбу.

Куди на перше побачення ?

Хмельницький - прекрасне і неординарне місто, яке вражає своєю різноманітністю і потопає в зелені численних алей і скверів. На відміну від його околиць тут збереглося не багато старовинних пам'яток, але це компенсується новими цікавими і чарівними місцями, які роблять це місто особливим і не забутнім. Перше побачення в Хмельницькому подарує нові неймовірні відчуття.

Хмельницький увійшов в історію як величезне торгове місто, таким його можна назвати і зараз. Тут знаходиться велика кількість торгових центрів, площ, ярмарків і ринків. Але Хмельницький - це не тільки ринки, ні, все набагато цікавіше. Давайте зануримося в чудове розмаїття старого купецького міста.

Знайомство з Хмельницьким слід почати з центральної частини. Саме тут знаходяться прекрасні зразки архітектури 19 ст.: світлі та піднесені будинки обласної та міської адміністрацій; монументальний і величний ляльковий театр; колишня пожежна частина, нині кінотеатр Планета, з високою каланчею і годинником.

Побувавши в Хмельницькому в квітні, ви станете свідком надзвичайного чарівного видовища - цвітіння сакури, яка висаджена в центрі міста. Захопить дивовижним ландшафтним дизайном і розмаїттям рослин ботанічний сад. Зачарує і здивує великий парк Чекмана з прекрасною набережною, незвичайними скульптурами, нереальним сюрреалістичним дитячим майданчиком і невеликим звіринцем. Одним з найромантичніших місць Хмельницького є бульвар Гагаріна, уздовж якого стоять лавочки невимовної краси, кожна - як окремий небачений світ. Це улюблене місце молодят, тут особлива атмосфера чуттєвості й кохання, яка захлесне з головою будь-якого холостяка або холостячку. Також в Хмельницькому є ще одна родзинка - острів Кохання, прекрасне місце усамітнення для закоханих.

Цінителям стародавньої архітектури багато цікавого запропонують околиці Хмельницького. Особливе місце займає м. Кам'янець-Подільський. Тут ви знайдете: величну середньовічну фортецю з прекрасними баштами і стінами, вирубаними в скелі; незвичайну споруду Вірменський бастіон - пам'ятник оборонного зодчества; унікальний прадавній дерев'яний храм - Воздвиженську церкву. Так само в Кам'янці-Подільському розкинувся найбільший у Європі національний парк Подільські Товтри. На території в 3 тис. гектар знаходяться унікальні природні та історико-культурні комплекси з річками, озерами, скелями і печерами. Також здивує селище Меджибіж. Тут знаходиться Меджибізька фортеця з незвичайним замком і костелом, могила засновника хасидизму Баал-Шем Това.

Після дивовижної прогулянки Хмельницьким непогано було б і підкріпитися. Захопить розкішшю і шиком ресторан Sobkoff з дуже смачними стравами української та європейської кухні. Занурить в світ комфорту і затишку ресторан містер Чрлі з цікавим «кабінетним» інтер'єром з масивними шкіряними кріслами, книгами та каміном. Насолодившись вечерею можна з головою зануритися в нічне життя Хмельницького. Запросить до дивовижного підводного світ ультрасучасний нічний клуб Шторм, декорований в морській тематиці. Вразить розмахом і різноманітністю клуб Tokio з ексклюзивним бармен-шоу і величезною коктейльної картою.

Перше побачення в Хмельницькому вразить небувалим розмаїттям і залишить у пам'яті незгладимий слід. Тут ви відчуєте себе героєм пригодницького роману.

Наш сайт для одиноких створюється Вами і для Вас - якщо Ви знаєте інші цікаві місця куди можуть піти холостяки Хмельницька на перше побачення пишіть на info@dvasercia.com.ua .

Подібні статті:

Знайомства Рівне

Знайомства Тернопіль

Коментарі


serui26

  • Опубліковано 2 років тому
познайомлюсь для серйозних стосунків