Знайомства Івано-Франківськ


Хочеш провести перше побачення в Івано-Франківську?

З ким на побачення в Івано-Франківську?

Влаштуйте перше побачення в Івано-Франківську з людиною, з якою познайомилися через Два Серця. Холостяки на Два Серця шукають справжньої любові. Подивіться пропозиції знайомства в Івано-Франківську для серйозних стосунків і шлюбу.

Куди на перше побачення в Івано-Франківську? znayomstva_ivano-frankivsk

Івано-Франківськ - дивовижне місто, яке поєднує в собі витонченість провінційного шику і велич столичного блиску. Тут поряд з неповторною архітектурою, мальовничими вуличками і розкішними парками панує атмосфера невимушеності і свободи. Перше побачення в Івано-Франківську перенесе в часи дам і джентльменів, що неспішно прогулюються під мереживною парасолькою брущатими доглянутими вулицями.

Серцем Івано-Франківська вважається центральна вулиця Незалежності. Ідеально чиста вона потопає у квітах, з дивовижними фасадами старовинних будівель, де кожен балкон або арка увінчані скульптурами і ліпленням небувалої краси. Особливою родзинкою міста і відблиском доблесного минулого стане прогулянка цією старовинною вулицею в фаетоні з кіньми і галантним кучером. Після такого будь-який холостяк або холостячка відкриють свої серця назустріч великому і світлому почуттю.

Багатий Івано-Франківськ різноманітними архітектурними перлинами. Красивий і витончений Колегіальний Костел, нині художній музей, з прекрасною статуєю Діви Марії на задньому дворі. Ратуша - символ Івано-Франківська, незвичайна цікава будівля, де зараз розташувався краєзнавчий музей. Величний Кафедральний Воскресенський собор зі старовинними скульптурами, ліпленням і фресками. За собором знаходиться Бастіон, фрагмент оборонної стіни з невеликими спорудами - це все, що залишилося від старовинних укріплень міста. Одним з найромантичніших місць Івано-Франківська вважається так зване Станіславське море - прекрасне міське озеро з містком, який веде на Острів кохання. Ще одним улюбленим місцем закоханих є парк культури і відпочинку ім. Т.Шавченко. Крім тінистих алей, скульптур і дібров тут є два мальовничих ставка, де живуть лебеді. Родзинкою парку є Камінь закоханих, привезений з Канни, де Ісус благословив молодят. Тут призначають побачення і зізнаються в коханні.

Багато цікавого в собі зібрали околиці Івано-Франківська. У м. Коломия розташувався автентичний музей Писанки у вигляді величезного яйця, що переливається неймовірними орнаментами та зберігає в собі більше 6 тис. різноманітних писанок. У с. Манява знаходиться незвичайний монастир Манявський скит, частина якого вирубана в скелі, інша частина збудована з дерева. Вище монастиря на вас чекає дивовижний Манявський водоспад з каскадами і невеликим озером. Вразить своєю незвичністю ландшафтний парк Скелі Довбуша в м. Бубнище. Тут розташувалися унікальні скелі з рукотворними печерами, де раніше жили опричники. Так само здивує національний парк Гуцульщина (м. Косів) - це 32 тис гектар неймовірно красивої первозданної природи з гірськими хребтами, лісами, дикими тваринами, гірськими річками і водоспадами.

Після чудової прогулянки по Івано-Франківську і околицях вам неодмінно захочеться перекусити і розслабитися. Зачарує витонченою розкішшю і шиком ресторан Фран.ко оформлений в європейському стилі різних епох з європейською та прикарпатською кухнею. Перенесе в середньовіччя затишний ресторан Brunnen з масивними красивими меблями, розмальваними стінами і вражаючим м'ясним меню. З приходом темряви в Івано-Франківську оживає клубне життя. Здивує дизайном і світловими шоу нічний клуб Релакс. Прийме в кращих традиціях клубного життя елітний нічний клуб el Dorado.

Перше побачення в Івано-Франківську - це неймовірний калейдоскоп почуттів, емоцій і бажань. Тут таємниче минуле зустрічається з сяючим сьогоденням. 

Подібні статті:

Знайомства в Ужгороді

Знайомства  у Львові

Знайомства в Тернополі

Знайомства в Чернівцях 


Наш сайт для одиноких створюється Вами і для Вас - якщо Ви знаєте інші цікаві місця куди можуть піти холостяки Івано-Франківська на перше побачення обов’язково пишіть на: info@dvasercia.com.ua .

Коментарі