Знайомства Херсон


Хочеш провести перше побачення в Херсоні?

З ким на побачення в Херсоні?

Влаштуйте перше побачення в Херсоні з людиною, з якою познайомилися через Два Серця. Холостяки на Два Серця шукають справжньої любові. Подивіться пропозиції знайомства в Херсоні для серйозних стосунків і шлюбу.

Куди на перше побачення в Херсоні?
знайомства в Херсоні
Херсон - чудове українське місто, яке стоїть біля двох морів і головної артерії країни ріки Дніпро. Фривольне портове місто, яке випромінює яскраві промені сонця і манить криком чайок, плескотом хвиль, неймовірно прекрасною природою і дивовижними місцями. Перше побачення в Херсоні віднесе в світ безтурботного морського літа і непоборної романтики.

Херсон захоплює своєю здатністю поєднувати, здавалося б, не сумісні речі: шум і метушню великого міста з усамітненням і тишею глибинки, варто тільки вийти до води. Незважаючи на свій молодий вік і сильну шкоду, яку нанесли революція і війна, Херсон зберіг масу цікавих будівель і унікальних місць. А ще тут багато води і химерних хмаринок. Познайомимося ближче?

Почати знайомство з Херсоном можна з його архітектури. У старій частині міста зібралося багато цікавих будівель: будинок Суворова, нині адміністративний корпус, з червоної цегли та дивовижним декором; будинок Сенявіна стара кам'яна будівля зі сферичним куполом, колишній Ілюзіон; монументальний Арсенал з потужною колонадою в стилі російського класицизму. Недалеко від Арсеналу знаходиться Херсонська фортеця, вірніше те, що від неї залишилося. З усієї величезної оборонної споруди час пощадив лише Очаківські арочні ворота, Московські ворота, пороховий льох і фрагменти валів. Захоплять величчю музеї Херсона: краєзнавчий з трьома експозиціями і більше 140 тис. найцікавіших експонатів і художній з цікавим фасадом і прекрасною вежею з годинником. Здивує неймовірним дизайном церква Голгофа з безліччю прибудов і налаштувань, які формують химерний ансамбль трикутників.

Одним з найромантичніших місць Херсона є набережна, особливо в м'якому світлі сутінкового сонця. Тут на вас чекає велич найбільшого на Дніпрі річкового вокзалу, чудовий вид на річку, милі кафешки, затишні крамнички і прекрасний пам'ятник першим корабелам - фригат, величезний парусник, що гордо здіймається над морською безоднею. Тут панує атмосфера усамітнення, легкості й трепету. Тут серця холостяка і холостячки впіймають один ритм.

Неймовірно різноманітні околиці Херсона. Селище Асканія Нова зберігає однойменний біосферний заповідник, найстаріший в Україні. Тут на величезній території розкинулися первозданні степи, лісопарк зі штучними озерами та каналами, рідкісними тваринами і окремим зоопарком. Місто Геніченск зберігло найбільшу в Україні піщану косу Арабатська стрілка з блакитним піщаним пляжем з одного боку і прекрасними оздоровницями, цілющими грязями і солями з іншого боку. Навпроти міста Скадовськ зачаївся казковий заповідний острів Джарилгач, відокремлений від суші невеликою протокою. А в с. Кардашинка розташувався історико-розважальний комплекс «Зелені хутори Таврії» з музеєм народного побуту під відкритим небом, атракціонами і різними майстер-класами.

У плані ресторанного життя Херсон так само неймовірно різноманітний і непередбачуваний. Ресторан-клуб Платон вразить інтер'єром в буржуазному стилі зі східними нотками і трьома видами меню. Ресторан Буржуа захопить цікавою ретро-атмосферою і стравами італійської та французької кухонь. Здивує колоритністю та креативом ресторан Курінь з міні-зоопарком, літнім майданчиком і традиційним українським меню з натуральних продуктів.

Киплять життям і нічні заклади Херсона. Занурить у світ розваги в стилі нон-стоп арт-клуб Amigo в ультрасучасному дизайні з видовищним балетом і лаунж-зоною. Диско бар Смак здивує інтер'єром у східному стилі, чотирма залами і високою європейською кухнею. Подарує солодкий смак ночі нічний клуб Шоколад з жарким бармен-шоу та світловим поданням.

Перше побачення в Херсоні як морський літній вечір, сповнене романтикою, надіями й радістю. 

Подібні статті:
Наш сайт для одиноких створюється Вами і для Вас - якщо Ви знаєте інші цікаві місця куди можуть піти холостяки Херсона на перше побачення обов’язково пишіть на: info@dvasercia.com.ua.

Коментарі