Знайомства Чернівці


Хочеш провести перше побачення в Чернівцях?

З ким на побачення в Чернівцях?

Влаштуйте перше побачення в Чернівцях з людиною, з якою познайомилися через Два Серця. Холостяки на Два Серця шукають справжньої любові. Подивіться пропозиції знайомства в Чернівцях для серйозних стосунків і шлюбу.

Куди на перше побачення в Чернівцях?
znayomstva_chernivci
Чернівці - столиця Буковини, унікальне місто, яке по праву вважається перлиною архітектури України. Тут височіють прекрасні будівлі, панує атмосфера витонченості, теплоти та мудрості століть. Перше побачення в Чернівцях - це подорож у таємничий світ, де чарівним чином теперешнє переплітається з минулим.

Не дивлячись на свій відносно юний вік, Чернівці зберегли незліченну кількість прекрасних пам'яток архітектури. Навіть на людей, які неодноразово бували в блискучому Львові, столиця Буковини справляє приголомшливе враження. Давайте прогуляємося!

Найбільший інтерес представляє історична частина міста, яка пройшла крізь століття в практично не зміненому вигляді. Тут кожна будівля чудова і, по суті, справжній витвір мистецтва. Особливої уваги заслуговують: музично-драматичний театр з прекрасними скульптурами на фасаді й неймовірно пишним, багатим внутрішнім оздобленням; міська ратуша в строгому австрійському стилі з високою годинниковою вежею, з якою кожен день в 12:00 ллється чудова музика старого трубача; художній музей з різьбленим балконом, фасадними статуями і величезним прекрасним панно.

Візитівкою Чернівців є неперевершена резиденція Митрополитів, нині університет ім. Ю. Федьковича. По суті це ансамбль з трьох об'єднаних задумом і стилем будівель: головного, Митрополитського, комплексу, семінарського з церквою Трьох Святителів і монастирського комплексу, так званого будинку приїжджих. Красу і унікальність цього місця просто неможливо передати словами. Дивовижний багатий архітектурний стиль зі східними нотками, прекрасне внутрішнє оздоблення, найтоншої роботи ліпнина, розписи та фрески, химерні зали. Це воістину чарівне місце, чимось нагадує Хогвартс з Гаррі Поттера, яке перенесе вас в магічну казку. Будь-який холостяк або холостячка, перейнявшись неземною красою резиденції, відкриють для себе нові чудові почуття. Іншої такої будівлі у всій Європі не знайти.

Славляться Чернівці й своїми прекрасними храмами, яких тут величезна кількість: дерев'яна церква Св. Миколая, одна з найстаріших будівель міста; Воздвиженський костел з органом і чудовими фресками; дивовижна Вірменська церква з найтоншим оздобленням, прекрасними вітражами та органом; величний єзуїтський костел в готичному стилі з високим шпилем; Миколаївський собор з незвичайними куполами і приголомшуючим внутрішнім оформленням.

Не менш дивовижні і околиці Чернівців. У м. Хотин на березі річки стоїть прекрасна Хотинська фортеця з замком із чотирьох веж, офіцерськими казармами, церквою і високою оборонною стіною. У с. Галіція розкинувся чарівний скельний Свято-Миколаївський чоловічий монастир, що нагадує казкове поселення з приголомшливим видом на Дністер.

Багаті Чернівці різноманітними ресторанам і кафе. Смачно нагодує традиційними національними стравами етнічний ресторан Гопачок. Зачарує затишною атмосферою, графським дизайном і відмінним меню європейської, української і німецької кухонь ресторан Канус. Після смачної вечері можна і розвіятися. Захопить прекрасними ритмами тематичних вечірок нічний клуб Амнезія. Здивує інтер'єром у стилі Стародавнього Єгипту і величезною картою коктейлів нічний клуб Астра.

Перше побачення в Чернівцях подарує відчуття причетності до чогось небаченого і таємничого, занурить у світ величі та чарів. 


Подібні статті:

Знайомства в Ужгороді
Знайомства в Івано-Франківську
Знайомства в Тернополі
Знайомства в Хмельницьку
Знайомства в Вінниці

Наш сайт для одиноких створюється Вами і для Вас - якщо Ви знаєте інші цікаві місця куди можуть піти холостяки Чернівців на перше побачення обов’язково пишіть на: info@dvasercia.com.ua .

Коментарі


viktor1970

  • Опубліковано 6 років тому
Я живу в Чернівцях і знаю яке це чудове місто, Як ще я пішовби на перше побачення то обов"язково не лишив без уваги вул.Кобилянскої.