Знайомства Чернігів


Хочеш провести перше побачення в Чернігові?

З ким на перше побачення в Чернігові?

Влаштуйте перше побачення в Чернігові з людиною, з якою познайомилися через Два Серця. Холостяки на Два Серця шукають справжньої любові. Подивіться пропозиції знайомства в Чернігові для серйозних стосунків і шлюбу.

Куди на перше побачення в Чернігові?

Чернігів - старовинне тихе місто, від якого віє небувалою силою і умиротворенням. Він пам'ятає багато історичних моментів, гетьманів, князів, поетів і письменників. Тут живе величезна кількість легенд і сказань про давні і таємничі часи. Перше побачення в Чернігові стане дивовижною романтичною подорожжю приправленою дрібкою містики.

Чернігів стоїть в долині, де зливаються дві річки, де відкриваються воістину чарівні види. Тут неймовірна кількість храмів і всі вони настільки давні, що їх відвідини здаються подорожжю в часі. Це місто по праву вважається найзеленішим і найчистішим містом України через численні сквери, парки та зелені зони. Що ж, почнемо подорож?

Найцікавішою частиною Чернігова є його історичний центр Княжий Дитинець або Вал. Свого часу тут стояла знаменита чернігівська фортеця. На жаль, час її не пощадив зате зберіг інші дивовижні архітектурні пам'ятники, розташовані на території Валу: Спаський собор, Борисо-Глібський собор з обширним музеєм, старе кладовище, будинок Архієпископа, будинок Мазепи, козацьку контору, могилу князя Ігоря та багато інших дивовижних пам'яток . Крім того тут знаходиться величезний оглядовий майданчик з видом на прекрасне зелене місто та 12-ть гармат, розташованих по периметру. Ці гармати подарунок самого Петра I. Вал - це неймовірно романтичне місце, де закохані зазвичай призначають побачення. Тут живе дух геройства і романтики, який перенесе будь-якого холостяка та холостячку в чуттєвий світ кохання.

Особливо сподобається Чернігів любителям гоголівщіни і таємничих хвилюючих історій. Місто овіяне численними містичними легендами про заховані скарби, древніх неспокійних духів і співаючі надгробки. Чимало тут також й ніжних і трепетних любовних історій, що пройшли крізь століття.

Прогулюючись містом, вразять і зворушать чарівні церкви і храми, що дихають холодом і таємницями багатовікової історії. Самими прекрасними та цінними вважаються: Троїцький собор, Єлецький Успенський монастир, Борісоглебовскій собор, П'ятницька церква та ін.. Особливе місце серед храмів займає Іллінський монастир, який зберігає в своїх надрах таємничий печерний храмовий комплекс Антонієві печери.

Захопить розмахом чернігівська Червона площа з величезною кількістю пам'ятників і старовинними будівлями, де жили ремісники і купці. Порадує око історичний музей Тарановського, сколихне уяву будинок-музей Коцюбинського, надихне красива садиба Гліба. А під Черніговом в сел. Парафіївка розкинувся прекрасний палацово-парковий комплекс Качанівка з величним палацом, церквою, присадибними будівлями і прекрасним парком.

Увібравши в себе старовину і романтизм Чернігова час підкріпитися. Смачно нагодує європейськими та угорськими стравами ресторан Чардаш, порадує японською кухнею прекрасним дизайном і живою музикою ресторан Парасоль, вразить інтер'єром в ретро-стилі і прекрасною домашньою кухнею кафе-кондитерська Абажур. Також Чернігів багатий пабами, найвідоміші з яких: Будка Бар, паб Фальварек, паб Сенатор. Любителям нічного життя тут теж є що запропонувати. Вразить розмахом і шиком нічний клуб Градецький, перенесе в яскравий світ сучасного відпочинку нічний клуб «777», закрутить голову і зачарує атмосферою клуб Ангор.

Перше побачення в Чернігові подарує масу нових відчуттів, дивовижних зустрічей і історій. Тут народжуються ніжні й глибокі почуття.

Наш сайт для одиноких створюється Вами і для Вас - якщо Ви знаєте інші цікаві місця куди можуть піти холостяки Чернігова на перше побачення обов’язково пишіть на: info@dvasercia.com.ua !