Знайомства Черкаси


Хочеш провести перше побачення в Черкасах ?

З ким на побачення в Черкасах?

Влаштуйте перше побачення в Черкасах з людиною, з якою познайомилися через Два Серця. Холостяки на Два Серця шукають справжньої любові. Подивіться пропозиції знайомства в Черкасах для серйозних стосунків і шлюбу.

Куди на перше побачення в Черкасах?
znayomstva_cherkasy
Черкаси - затишне красиве і насичене місто біля Дніпра. Місто сповнене хвилюючих пейзажів, прекрасних будівель і безтурботної легкості. Перше побачення в Черкассах, як порив свіжого весняного вітру, подарує стрімкі, ніжні та зворушливі відчуття.

Черкаси порівняно не молоде місто, але воно стільки разів зникало та поставало з руїн, що від колишніх епох тут мало що залишилося. Але, навіть враховуючи це, Черкасам є чим похвалитися і виділитися. Вирушимо на прогулянку?

Одним з найсильніших і хвилюючих місць Черкас вважається Замкова гора або Пагорб Слави. Раніше на цьому пагорбі височів Черкаський замок і храм, але ці споруди не дожили до наших днів. Тепер тут величний меморіальний комплекс з величезним монументом Батьківщина-мати і запаморочливим видом на Кременчуцьке водосховище. Захопить польотом архітектурної думки будівля колишнього готелю Слов'янський, в народі Блакитний палац, в неоготичному стилі з великою вежею-шпилем і грядою башточок поменше. Зачарує легкістю і величчю будинок Щербини, нині палац одруження. Вразить монументальністю і грізною красою краєзнавчий музей з 12 тис. експонатів. Особливої уваги заслуговує Шуховськ водонапірна вежа, неймовірно химерна споруда, що нагадує величезну літаючу тарілку на високих ніжках.

Храмове мистецтво тут так само різноманітне й пишне. Торкне душу неймовірно красивий храм Всіх Святих, вразить величчю і монументальністю найбільший в Україні храм Михайлівський кафедральний собор, привідкриє двері в світ загадкового сходу найбільший в Європі буддистський храм Білий Лотос.

Родзинкою Черкас вважається паркове мистецтво, оскільки парків тут багато і всі вони прекрасні. Невеликий парк Долина троянд зачарує затишком і величезним кованими сонячним годинником. Парк Перемоги захопить тінистими алеями і каскадом милих ставків. Але особливе місце в Черкасах займає парк Ювілейний, що розкинувся на березі Дніпра. Тут неймовірно романтична і піднесена атмосфера, яку створюють каскади ставків і водоспадів, невимовної краси ландшафти. Особливо чуттєвим місцем є місток кохання, звідки відкривається чудовий вид на Дніпро. Це місце змусить розчулитися будь-якого холостяка або холостячку.

Є чим похвалитися і околицям Черкас. В с. Леськове розташувався чудовий замок Даховських в англійському неоготичному стилі з короноподібними вежами і затишним ландшафтним парком з острівцем кохання посеред мальовничого озера. Село Легедзине зберігає в собі унікальний заповідник Трипільська культура, який розкинувся на сотні гектарів, але саме тут його центр, де створюється музей під відкритим небом. Тут розташовувалося найдавніше і найбільше селище трипільців, відновлені частини якого вже зараз можна побачити у всій красі й автентичності.

Нагулявшись Черкасами і околицями потрібно відпочити і підкріпитися. Захопить стилем і затишком ресторан Боттічеллі з дуже смачним італійським меню і багатим аристократичним інтер'єром. Зачарує простотою і красою японського мінімалізму ресторан Йоші з чудовою азіатській кухнею та східною тонкістю дизайну. Смачно нагодує чудовими м'ясними стравами і напоїть свіжим хмільним пивом паб Ковбасофф в стилі європейської таверни. Підкріпившись можна знову вирушати назустріч яскравим пригодам відвідавши кілька сяючих нічних клубів. Любителі блиску і шику залишаться в захваті від нічного клубу Манхеттен. Ті, хто віддає перевагу затишку з гламурними нотками знайдуть себе в Fusion Club 111.

Перше побачення в Черкасах подарує відчуття легкості, безтурботності і лірики. Тут розкравиється душа і народжується кохання. 

Подібні статті:

Знайомства в Кіровограді

Знайомства в Вінниці

Знайомства в Києві

Знайомства в Полтаві 


Наш сайт для одиноких створюється Вами і для Вас - якщо Ви знаєте інші цікаві місця куди можуть піти холостяки Черкас на перше побачення обов’язково пишіть на: info@dvasercia.com.ua

Коментарі