Путівник - як знайти своє кохання!Безпечне знайомство через Інтернет

Хочеш піти на побачення, але хочеш відчувати себе у безпеці? Це зрозуміло. Служба DvaSercia.com.ua прагне, щоб Ти міг встановити контакт із людьми, характер яких є адекватний відносно Твоєї особистості. Якщо Ти спілкуєшся через віртуальний світ вперше, будь ласка, дуже уважно прочитай наші поради і завжди використовуй в оцінці ситуацій здоровий глузд і свої відчуття, коли оцінюєш ситуацію з особою, з якою щойно познайомився.

Довіряй своїй інтуїції.

Сайт знайомств DvaSercia полягає на чесності своїх користувачів при створенні своїх власних профілів. Наша система перевірки намагається виявити користувачів, які не викликають довіри або чиї наміри не є серйозні. Однак, залежить лише від Тебе чи помітиш когось гідного Твоєї довіри, щиру особу і розпочнеш із нею знайомство. Тож не ігноруй свою інтуїцію. Схоже як у традиційних міжособистісних відносинах – в інтернеті можеш зустрітися з доволі різними людьми, не обов'язково чесними і не обов'язково Твого типу. Тому Твоя інтуїція та навички оцінки є необхідними, щоби захистити себе від шахраїв та від небажаної дружби.

Хоча на нашому порталі це може статися дуже рідко, остерігайся людей, що питають про гроші, використовують ненормативну лексику, задають невластиві чи інтимні запитання, накидають сексуальні фантазії, хочуть одразу ж з Тобою приступити до безпосереднього контакту через електронну пошту або телефон, уникаючи безпечної для Тебе анонімної системи зв'язку в DvaSercia.com.ua.

Будь обережний, коли маєш відчуття, що хтось Тебе надто допікає різними розпитуваннями, прискорює темп знайомства, розповідає як Ти маєш жити, оповідає небилиці, дає ухильні відповіді на конкретні питання, переконує піти на компроміс з Твоїми цінностями, звинувачує інших у своїх власних проблемах або надмірно виражається в романтично-емоційній манері. Будь обережний, коли хтось також цікавиться Твоєю адресою, телефоном і місцем роботи. Це всього лише декілька сигналів, які повинні підказати Тобі двічі обдумати рішення про продовження знайомства і переходу до приватної кореспонденції. Ми не будемо Тобі забороняти вказувати свою електронну пошту на нашому сайті. Однак, якщо Ти віддаєш перевагу анонімному листування через DvaSercia.com.ua, скажи про це своєму співрозмовнику. Якщо він не поважатиме такого рішення, тоді добре подумай і будь обережний, коли захочеш перейти на більш особистий контакт, де Тебе буде легше намовити і обдурити.

Кожен користувач повинен заслужити Твою довіру, демонструючи на нових стадіях знайомства, що вказує реальні дані в своєму профілі, має щирі наміри і є відкритий. Отож остерігайся людей, що дають суперечливу інформацію відносно віку, зовнішності, інтересів, сімейного стану, роду занять, відношення або коли він ухиляється від відповідей на прості запитання. Використовуючи нашу системи зв'язку, Ти можеш залишатися анонімним. Не називай свого прізвища і номеру телефону до тих пір, поки не переконаєшся, що добре пізнав цю людину. Як тільки повідомиш свої особисті дані – тоді вже не зможеш повернути всього назад. Рекомендуємо Тобі використовувати нашу анонімну систему зв'язку до такого ступеня, поки не будеш готовий до наступного кроку: телефонного дзвінка.

Перший свій телефонний контакт Ти й так маєш зробити в безпечному режимі з загального телефону або просто добре переконайся, що Твій домашній телефон чи мобільний має функцію прихованого номеру. Якщо не маєш такої можливості – краще подзвони з телефонної будки. Телефонна розмова з іншою людиною є важливою частиною пізнавання одне одного. А ще перед тим як обміняєтеся номерами, переконайся, що ви вже обговорили питання відносно приватності, а у випадку, якщо знайомство буде завершене – не будете використовувати номеру телефону аби продовжити ці відносини. Переважно прийнято, що це чоловік подає свій номер жінці, залишивши їй зробити рішення про відповідь, але тут це завжди Твоє рішення, як поступиш. Намагайся однак, щоби ваша перша телефонна розмова не тривала більше 15-20 хвилин.

Перед тим як зустрітися – можеш зробити свою власну розвідку. Важливим питанням є факт, що служба DvaSercia.com.ua не проводить ретельної перевірки даних своїх користувачів. Ми покладаємося на чесність своїх користувачів, які заповнюють анкети, особливо з точки зору дати народження, сімейного стану, місця проживання, роду занять, освіти та інших важливих даних. Рекомендуємо Тобі зробити власне інтерв'ю перш ніж зустрінешся з цією людиною. Зроби це для себе, почавши від імені особи, вписавши його у будь-яку пошукову систему, а потім вже також можеш звернутися до відповідних органів з метою отримання публічної інформації. Перш ніж підеш на побачення – Ти повинен знати ім'я та прізвище цієї людини з якою домовляєшся, а також бажано місце роботи і проживання. Зверни увагу на деталі, якими ділиться дана особа і якщо знайдеш щось, що Тобі не підходить – керуйся своєю інтуїцією і розірви ці відносини.

Важливо, щоби ви перед зустріччю також обмінялися фотографіями, бажано кількома, на яких Ти знаходишся у повсякденних ситуаціях, що дозволяє створити більш реалістичне уявлення про особистість. Якщо людина відмовляється до зустрічі показати свої фото, Ти маєш право запідозрити її в чомусь і тоді ми не радимо Тобі із нею зустрічатися.

Коли Ви вже домовились... Підійди до першої зустрічі з надією, але постарайся не перебільшувати шанси на ваше майбутнє. Перед Вами, по суті, довгий шлях. Не дозволяй забрати Тебе з дому. Зустріньтеся в громадському місці, найкраще протягом дня, у кафе чи ресторані (але аж ніяк не в Твоєму улюбленому закладі!) на короткий ланч або обід. Перед зустріччю вартує також сказати своєму другу, подрузі чи комусь із сім'ї про свої плани і організувати усе так, щоби вони перевірили чи з Тобою все в порядку після перших декількох хвилин посиденьок. Ти також можеш прийти на зустріч із однією зі своїх подруг, яку коротко представиш людині з якою зустрілися, а потім попрощаєшся з нею, перш ніж займете місця в кафе. Постарайся, щоби перша зустріч тривала від 1 години до 90 хвилин.

Для першого побачення важливим є також добір відповідного одягу, часу і тд. Як краще приготовитися чоловікам до першого побачення можна прочитати тут. Жінкам рекомендуємо прочитати наступні поради, які дозволять досягти успіху на першому побаченні.

Вирушаючи на побачення в інше місто, не дозволь людині з якою домовляєшся, щоби вона бронювала готель чи забирала Тебе із вокзалу. Дістанься до готелю на таксі або громадським транспортом, не дозволяй возити себе чужим авто і будь завжди незалежний, аби в будь-який момент можна було б завершити зустріч, якщо вона виявиться несимпатичною. Носи з собою мобільний телефон і попроси когось, кому довіряєш, щоб зателефонував Тобі під час Вашого побачення і переконався, що Ти не перебуваєш у небезпеці. У ході зустрічі, особливо якщо будете гарно відпочивати і навіть танцювати, пам'ятай – не залишай свого напою і сумочки на барній стійці. Там, в кінці кінців, маєш ключі від будинку, гроші та документи, з яких можна багато чого про Тебе дізнатися.

Якщо один із вас або обоє щоби зустрітися долаєте великі відстані, домовся про те, що зустрінетеся ненадовго, а якщо Ви обоє погодитесь зустрітися ще, домовтеся додатково на декілька годин або ж наступного дня. Це знімає багато напруження пов'язаного з першою зустріччю.

Знайомства онлайн - поспішай повільно. Поспіх не служить пізнанню іншої людини. Комунікація через анонімну систему зв'язку в DvaSercia.com.ua є настільки зручна, що Ти можеш використовувати її рівно стільки, скільки необхідно, щоби дізнатися про людину якомога більше. Пам'ятай, що вибір партнерів на DvaSercia.com.ua не виключає необхідності переносу цих знайомств у реальне життя, на побачення, щоби краще знайомитися і відкривати одне одного. Коли Ви взаємно вирішите бути ближче один до одного, Ви повинні принаймні деякий час пожити в одному місті. Тому що Вам будуть потрібні основи для взаємного досвіду. Чим більше спільного досвіду, тим менше шансів на неприємні сюрпризи. Знайдіть час на розширення досвіду – особливо у випадку повсякденного життя.

Наша головна мета полягає в допомозі нашим користувачам в пошуку супутника життя. Ми вважаємо, що поспіх при укладанні серйозних стосунків не є потрібний. Дій повільно і розважливо, вчися на власному досвіді і звертай увагу на реальну сторону свого нового знайомства. Ніколи не ризикуй занадто багато. Якщо ж відчуваєш найменше занепокоєння – припини ці стосунки. У віртуальному світі крутиться чимало авантюристів, так само як в нічних клубах або навіть той, хто сидить напроти Тебе в кафе – також може виявитись брехуном. Тому ми Тобі рекомендуємо бути обережним, принаймні аналогічно як в реальному житті!

Якщо у Тебе є будь-які важливі зауваження про людину, яку Ти знайшов на порталі, не соромся звернутися до нас. Твої коментарі зберігатимуть позиції DvaSercia.com.ua як найбезпечнішого віртуального місця, де можна завести собі нових друзів. Надсилай свої коментарі за адресою: admin@dvasercia.com.ua. Сподіваємося, що цей путівник допоможе Тобі віднайти лише щирі і добрі знайомства, а також Твою Велику Любов!