Путівник - як знайти своє кохання!
Знайомства в інтернеті - як шукати, щоби знайти партнера?

Шукаєш постійного супутника чи супутницю життя? Хочеш познайомитися з кимось коханим? Якщо дійсно дуже чогось хочеш, тоді можеш досягнути це і також знайти партнера. Ти можеш бути щасливий і це не залежить ні від зовнішнього вигляду, ні від товщини Твого гаманця. Зауваж одне, ми далекі від помилкового почуття оптимізму і безпідставної впевненості, що достатньо думати про успіх і він просто прийде сам. Щастю потрібно допомогти, а тому, хто цього не робить – ніколи не вдасться і цим ствердженням ми не відкриваємо Америку. Можливо, Ти вже певний час є членом нашого Клубу і думаєш чи це взагалі має якийсь сенс, оскільки до цих пір Тобі ніхто не написав класного листа і Ти ще не домовлявся про конкретне побачення. Задай собі питання чи Ти насправді робиш усе, щоби допомогти собі? Буває, що щастя і любов треба завоювати, а ми Тобі даємо в руки зброю, яку Ти повинен використовувати!

По-перше – заповнена власна сторінка!
Необхідність заповнення профілю стикається з протестами нових користувачів. А так насправді вона є просто віддзеркаленням Твоєї особистості, способу життя і підходу до пошуку партнера. У повсякденному житті наше ставлення до інших визначається за перші хвилини зустрічі, розмови, знайомства, а в DvaSercia – вирішує твоя сторінка! Йдучи на зустріч, яка може перетворитися на довготривале знайомство, ми намагаємося виглядати якнайкраще! Спробуй виглядати також добре на своїй сторінці! Як? Ось декілька підказок!

Знайомства онлайн вимагають від тебе бути справжнім! Це перший і основний принцип на якому ми зосередимося! Спотворення реальності у профілі сайту знайомств як і всіляка брехня – просто не має майбутнього, а викриття цього може бути для Тебе дуже болючим. Якщо Ти таки познайомишся із людиною яка буде для Тебе дуже цікавою, рано чи пізно їй стане відомо про невідповідності між тим, як Ти себе описав себе на сайті і реальністю. Не треба додавати, що особа, яку введеш в оману, пошкодує, що познайомилася з Тобою.

Мотто або улюблені слова є особливо цінними, якщо чимось вирізняються! Може бути, це оригінальна цитата з важливої для Тебе книги чи фільму, можливо вона окреслює особливе почуття гумору власника профілю! Якщо ні, подумай чи варто вводити в це поле досить заїжджені «Carpe Diem» чи «що мене не вбиває – то робить мене сильнішим», якщо можна присвятити хвильку часу і визначити, чого дійсно прагнеш у житті і створити собі доволі цікаву характеристику і тис самим збільшити свої шанси на захоплююче знайомство.
Поле Про себе. Це дуже важлива, якщо не найголовніша рубрика Твоєї персональної сторінки на сайті знайомств! Проте, до заповнення цього поля наші користувачі часто ставляться як до неминучого зла. Заявляють, що їм не потрібно самореклами або що не вміють писати про себе. Але було б добре вкласти в це поле трохи зусиль! Важливо розуміти, що властиво через Твою сторінку хтось вирішить чи з Тобою варто познайомитися. Тут не йдеться про самохвальство і рекламу, але про включення деякої інформації, яка змогла б зацікавити інших користувачів.

Також слід заповнити рубрику Опис на нашому сайті знайомств. Напиши тут просто про свої хобі, зацікавлення, спосіб проведення вільного часу чи життєві цінності. Або може маєш якісь незвичайні захоплення? Читаєш південноамериканську літературу або вивчаєш таємниці орнітології? Напиши про це! Ти будеш приємно здивований, коли лише на основі тієї інформації зможеш швидко знайти споріднену душу.

Наш досвід підказує, що серйозно заповнений профіль приковує більшу увагу – а це половина успіху в інтернет знайомствах! Тільки подумай: вкотре в полі присвяченому характеристиці читаєш: «я нормальний», «я чоловік», «у мене є плюси і мінуси, як у всіх»... Чи ці слова якось інтригують людей, які будуть шукати знайомства у Львові чи Києві? Інші люди добре розуміють, що писати про себе не є легко, тому Ти не мусиш цього акцентувати! Можеш однак підкреслити на сайті знайомств, що з Тобою є про що поговорити, що Тобі з собою не нудно і з Тобою може бути цікаво! Красиво заповнена Візитка робить Тебе привабливішим; краща візитна картка це краще «перше враження» і тим самим більше шансів на знайомство.

По-друге- фотографії!
Зовнішній вигляд це ще не все, але... Відомо, що якщо ставитися до знайомств серйозно, вигляд іншої людини не є найголовнішим. Тим не менш, неможливо заперечити, що вигляд таки є важливий – це ж на ньому затримується погляд. Тут не йдеться про просте розрізнення чи хтось є привабливий чи ні. Вираз обличчя, очей (які зрештою є «дзеркалом душі») – це також інформація про людину! На підставі фотографії Ти можеш вирішити чи хтось є красивий і вартий уваги.

Які фотографії? Фотографія є продовженням «першого враження»! Тому ретельно вибери світлини, які хочеш розмістити. Скористайся нашими порадами, які можеш прочитати тут. Ми хочемо, щоби Твої фото якнайкраще передавали Твою особистість! Це не означає, що це повинні бути фотографії на паспорт чи на документи! Знімки зроблені професійним фотографом, звичайно, мають додатковий шарм, але вони також не є конче потрібні! Основне, аби на фотографії було добре видно Твоє обличчя і щоби воно не було з категорії образливих, вульгарних чи інтимних фото. Намагайся також, щоби це не було групове фото з дітьми або іншими третіми особами. У DvaSercia.com.ua ми піклуємося про безпеку Твоїх фотографій і також надаємо велике значення захисту особистих прав третіх осіб! Пам'ятай, що ці люди можуть не хотіти, щоби Ти виставляв фото, де є присутні Твої знайомі! Тим не менше, немає ніяких протипоказань щодо фотографій з подорожей або фотографій, які презентують Твої улюблені ситуації, наприклад прогулянку з собакою чи стрибки із парашутом.

Доступ до фотографій - Ти можеш у будь-який час самостійно ними керувати. Безумовно, варто відкрити до них доступ для всіх зареєстрованих користувачів. Якщо ж Ти цього не хочеш робити, тоді краще взяти ініціативу на себе і після надсилання пропозиції знайомства і дружби зробити фото доступними лише для конкретної людини, яку додаєш у свій список.
Знайомства без реєстрації не є можливими на нашому сайті, тому саме цікаве фото може вплинути на те, що хтось зареєструється і відправить повідомлення. Наш досвід підказує, що профілі, які супроводжуються фотографіями, є найчастіше відвідувані користувачами!

Отож, ми Тобі рекомендуємо – додавай фото! Ти сам вирішуєш, хто їх зможе побачити. Нагадаємо також, що особи в каталозі DvaSercia це люди, які дали свою письмову згоду на показ своїх світлин на загальнодоступних сторінках.

По-третє – критерії пошуку!
Багато людей, однак, перш за все довіряють особистим критеріям пошуку. У Тебе є можливість визначитися із ними! Ти отримуєш список людей, які Тобі відповідають, ґрунтуючись на результатах простого та розширеного пошуку. Але ми так само хочемо звернути Твою увагу на те, щоби ці критерії не були занадто суворо встановлені. Якщо отримаєш надто мало результатів пошуку, придивися ще раз до своїх вимог. Можливо досить не так прискіпливо відноситись до зросту або вікової межі! Крім того, закінчена освіта ще не є вирішальною – вона не завжди робить людину кращою! Варто також розважити інші регіони під час пошуку – проживаючи у Львові, варто вибирати в критеріях пошуку «знайомства Тернопіль» чи «знайомства Луцьк» – адже можливе що саме там знайдеться особа, яка власне планує переїхати до Львова.

Подумай, на які компроміси Ти не зможеш піти, а що зможеш собі дозволити! Пам'ятай, що рішення ініціювати із кимось контакт заради знайомства зробиш все-таки на основі ретельного аналізу профілю на сайті знайомств! Ти можеш перевіряти критерії кілька разів і завжди повертатися до попереднього!

По-четверте – власна ініціатива!
Скільки разів у «реальному» світі Ти критикував тих, хто скаржився, що не може ні з ким познайомитися чи вони дійсно нічого не зробили, щоби хоч якось собі допомогти? Не обманюй себе: у Твоєму будинку не обертається занадто багато нових людей! Саме Ти повинен виходити до людей! Подібно є на нашому сайті! Знайомства DvaSercia містить багато профілів і багато користувачів. Щоб не бути поза увагою інших, крім привабливого профілю і фотографій – слід йти назустріч власному успіху! Щастю треба допомагати – тож прояви свою ініціативу! Також радимо: відправляй щонайбільше запрошень, тим самим збільшуючи шанси «зустрічі» з людиною своєї мрії. Варто спробувати!

По-п'яте – не здавайся!
Незалежно від Твоїх зусиль, Твою заявку на знайомство може бути відхиллено, або ще гірше – проігноровано. Звертаємо увагу наших користувачів, щоби вони відповідали на пропозицію контакту і також відповідали, якщо вони не зацікавлені у листуванні. Дізнайся більше про етикет DvaSercia тут. Відмова є чимось природним у житті. Ти не можеш отримати все, відразу ж, негайно! Однак, просимо бути терплячому і не здаватися! Це не Твоя вина, зрештою, це нічия провина. Не всі зобов’язані Тебе любити, тому що це неможливо і не варто надмірно про це перейматися! Один із головних героїв фільму «Елізабеттаун», любив казати: «Якщо цього не буде, тоді буде щось інше». Власне так слід підходити до контактів на DvaSercia! відмова не є приємною, але ж світ від того не завалиться! Треба намагатися йти далі! І потенційна нагорода у вигляді щасливих відносин і коханої людини буде компенсувати все, що було перед тим! Той, хто шукає – той знаходить!

Успіхів!