Путівник - як знайти своє кохання!Скажи «па-па» своїй самотності, тобто сайти знайомств на практиці.

Ніхто не народився, щоби жити самотньо. Кожен – в більшій чи меншій мірі – потребує другої людини. Кількість місць, де шукаєш друзів чи партнера, в ХХI столітті була значно розширена. Цікавих – з Твого погляду – людей можеш зустріти не лише в пабах, кафе, на культурних заходах, на роботі чи у вузі. Все більш популярним стає Інтернет. І більш конкретно – всі сайти знайомств та інтернет-портали знайомств. Що ж властиво вплинуло на такий стан справ?

Відповідь виявляється досить тривіальна: комп'ютери завоювали світ. Ти ними користуєшся вдома і на роботі. Як гриби після дощу з’являються інтернет-кафешки, що спокушають доступними цінами. Окрім того, компанії, які займаються підключенням до мережі, змагаються за потенційних клієнтів, створюючи дедалі цікавіші акції для своїх користувачів. Все це знаходиться у корисних пакетах, які дозволяють все більшій кількості людей створювати мережі вдома і теж завдяки мобільному Інтернету – сьогодні ми можемо взяти з собою віртуальний світ куди тільки захочемо. Інтернет став загальнодоступним. Він вигідний в навчанні, роботі, розвагах i... пізнаванні світу.

Інтернет відкриває перед Тобою величезні можливості. Він, зокрема, дозволяє спілкуватися з людьми не виходячи з дому. В будь-який момент Ти завжди можеш написати е-мейл, спілкуватися в чатах чи зайти на потрібну сторінку і розмовляти... З іншого боку, багато хто почувається в ньому досить безкарно, показуючи себе тим, ким не є насправді. Віртуальна реальність є специфічна в тому, що тут завжди хтось є. Тобі, отже, не потрібно завершувати цікаву розмову лише через те, що власник хоче зачинити свій розважальний заклад – як це відбувається в реальному світі. Ти можеш вирішувати сам, скільки часу проведеш зі співрозмовником, не ризикуючи власною безпекою.

Сайт знайомств DvaSercia, вказує у своїх правилах, щоби користувачі не подавали будь-яких персональних даних в своєму профілі, через які Тебе можуть легко знайти. Недотримання цієї вимоги в наслідку призводить до закриття акаунту необережної людини. У багатьох аспектах віртуальний світ насправді є дуже схожий на реальний, а інколи навіть перевершує останній у своїй жорстокості. Він є роздягнутий з всілякої інтимності, а основні етичні принципи тут стають доволі розмитими. І межі між тим, що дозволено і не дозволено стають відносними. Це все існує в результаті такого фактору як анонімність, коли Ти змушений висловлюватись на теми, про які Ти не маєш бажання говорити. В реальності було б важко позбутися таких порушників етики. Тут же вистачить лише один клік мишки. «Ігнорувати» - і неприємностей як і не бувало.

Про безпечне знайомство через інтернет більш детальніше можна прочитати в нашому путівнику.

У світі, де теми табу взагалі не враховуються, а від людини вимагається дедалі більше і більше, люди відчайдушно шукають близькості, тенденційно перетворюючись на когось інакшого, когось більш досконалого на їхню думку, перебільшуючи свої позитивні якості, аби сховати свої комплекси. У той же час вони забувають, що можливе взаємне захоплення згодом може виявитися настільки великим, що віртуальне знайомство може стати вже недостатнім, а потім рано чи пізно всі невинні і навіть дурні жарти вийдуть на світло. Все це пов'язано з тугою за іншими, кращими моментами і втечею від того світу в якому доводиться жити. Багато хто робить ставку на перше враження, яке формується на живо під впливом вигляду іншої людини, а тут – як відомо – не кожен ідеально вписується в канони краси які створюють медіа. Інтернет дає можливість продажу себе як особистості.

Практично Твої реакції на те, що читаєш можуть бути більш вдумливими, ніж коли Ти з людиною віч-на-віч, тому що слова пишуться повільніше ніж промовляються. Однак, Ти позбавляєш співрозмовника можливості бачити жести, міміку і просто чути тембр голосу. А вони разом узяті допомагають конкретизувати людину, з якою знайомишся. У випадку чатів, у співрозмовника викликає принаймні перше враження про Твій характер, який можна помітити не лише завдяки тому, що Ти говориш, але й як Ти говориш і це якраз визначає симпатію до Тебе чи антипатію.

Протягом віртуальної розмови Ти стаєш більш сміливим, оскільки співбесідник Тебе не бачить (тут йдеться мова про найпростіше спілкування в режимі онлайн, без використання камер). Ось так зникає природний бар'єр при спілкуванні з кимсь щойно знайомим. Не боїшся висловлювати свої судження такими, якими вони є. В ситуації, коли Ти показуєш яким Ти є насправді, а інша людина Тебе сприймає позитивно, Ти стаєш ще більш впевненим у собі. Можливо це ствердження буде надто сміливим, але віртуальні балачки мають також терапевтичне значення (за умови, що буде відповідний співрозмовник), багато людей у спілкуванні в чаті є достатньо відкритими, діляться своїми мріями, набуваючи силу діяти і підтримку. Вони звільнюються від своїх болісних проблем (навіть найсокровенніших), завдяки чому відкривають новий, свіжий і звичайно, більш об'єктивний погляд на справи.

Сайти знайомств, а вірніше правильні сайти, такі як DvaSercia.com.ua, вимагають від кожного нового користувача детально заповнити профіль – частково це шанс для самореклами, що дає свободу вираження або задає навідні запитання. Це має за мету привернення уваги конкретних осіб, які у пошуку визначили критерії, які їх цікавлять. У віртуальному світі можна заощадити багато часу на пошуки людини, яка, можливо, відповідатиме нашим очікуванням. Безсумнівно, це великий плюс, але з іншого боку він може призвести осіб до інертності, щоби брати участь у спонтанній розмові з людиною, про яку ми нічого не знаємо. На жаль, може статися й так, що віртуальні балачки залишаться єдиним способом пізнавання когось нового.

Для вдалого пошуку другої половиник, а також перед заповненням власної сторінки на нашому сайті рекомендуємо ознайомитися с нашими порадами тут.

Безперечно, знайомство через Інтернет є можливим. Не кожен з ким Ти актуально переписуєшся належить до шахраїв. Звичайно, треба бути обережним, але завжди пам'ятай і про те, що в джунглях багатьох мільйонів профілів і ніків Ти таки можеш знайти справжню перлину! Ти й сам один із цих прекрасних прикладів. Це також підтверджують пари, які змогли познайомитися в інтернеті з невеличкою допомогою DvaSercia.com.ua. Вони так само багато ризикували: безліч розчарувань та біль. Сьогодні, однак, вони впевнено свідчать про те, що така форма пошуку другої половинки є чудовою альтернативою.

Онлайн знайомства мають свої плюси і мінуси. Їх можна розглядати як розвагу, але й як серйозний пошук коханої людини. Тим не менше, у кожному варіанті слід зберігати здорову дистанцію і пам'ятати, що людина це цілість, а не група вибраних рис. Насправді світ і зокрема технології йдуть щоразу більше вперед і можливо, віртуальне спілкування швидко і цілковито замінить традиційну розмову. А все ж потрібно плекати те, що є витвором культури і не губити себе повністю в новинках, тому що колись можна й засумувати за нормальною розмовою і пов'язаною із нею люб'язністю...