Путівник - як знайти своє кохання!
Помилки на побаченні – застереження для чоловіків

Ось настав цей момент, коли Ти вирішив вперше зустрітися з особою з якою тривалий час обмінюєшся повідомленнями. Переписка через сайт знайомств має багато переваг, про які ми часто розповідали на сторінках нашого путівника, одна з головних - слова пишуться повільніше ніж промовляються – ти можеш бути більш вдумливим, ніж в ситуації лице – в – лице.

Знайомства, а вірніше подальшої частини просто не існуватиме, якщо чоловік припуститься деяких помилок. У відносинах з жінками чоловіки часто не знають, що мають робити і припускаються певних помилок, а також поводять себе в спосіб, що для жінок є непривабливим. Такі хиби стають критичними. Чоловіки не винні, що помиляються. Просто ніхто їм не пояснив деяких речей, тому поводяться в такий спосіб, думаючи, що це позитивно вплине на жінку.

1. Я милий, ввічливий, я сам.


Чоловіки переконані, що у відношенні до жінок повинні бути надто ввічливі та милі, що складе про них приємне враження. Мабуть, Ти зауважив, що гарні жінки не домовляються про зустріч з приємними чоловіками. Їх можна побачити в товаристві типків, які Ти назвав би радше поганими хлопцями. Чоловіки є вельми приязні щодо жінок, жінки шукають когось психічно сильного, на якого могли б опертися, тому неохоче зустрічаються з тим, хто робить для неї все, що вона тільки захоче. Хтось рішучий є набагато привабливіший, ніж чоловік, який про все її питає і все просить. Хтось такий не може стати для неї близьким, хіба лише як приятель. Жінка шукає чоловіка з сильним характером, який знає, чого хоче і не буде дозволяти сідати собі на голову.

2. Не переконаєш її логікою.

Жінки сприймають дійсність інакше, ніж чоловіки. Ми дивимося на все більш логічно. Жінки мають емоціональний фільтр, тому для них все постає радше як збір емоцій. Тобі також не вдасться переконати її в різних справах, застосовуючи логіку. Жінка мусить їх відчути. Але Ти можеш наділити її позитивними емоціями, а вона навзаєм дасть Тобі себе.

3. Страх перед жінкою.

Багато чоловіків бояться підійти до незнайомої жінки і почати з нею розмовляти. Це випливає зі страху перед невідомим, поганою реакцією. Правда в тому, що жінки полюбляють бути привабленими, кожна з них справді задоволена, коли до неї підходить незнайомий чоловік, який починає її вабити, тоді жінка відчуває свою жіночність. До того вона чує, що двогодинний макіяж і тригодинне шикування перед дзеркалом мали сенс. Не обманюй себе – жінки дійсно це люблять, тому немає чого боятися. Адже це робить жінці приємність. Кожному подобаються приємні речі. На жаль, виявляючи невпевненість чи брак свободи у знайомстві з новою жінкою, чоловік показує психічну слабкість, як наслідок перестає бути привабливим і дістає відкоша.

4. Не бійся відмови.

Страх відмови, жінка, яка скаже «ні» – лякають чоловіків. Чи дійсно це є таким страшним? Чи слова жінки: «не хочу з Тобою розмовляти», «дай мені спокій» є аж такими поганими, що не можеш з ними розмовляти? В цих словах і реакціях немає нічого поганого, просто жінка втомлена, мала поганий день. Якщо зустрінешся з чимось таким, воно не має Тебе лякати, а викликати на Твоєму обличчі посмішку, в голові повинна народитися думка: «Іншим разом посміємося вдвох і проведемо час супер і розпочнемо наше знайомство. У Тебе був поганий день, ок. У мене він був вчора». Одна порада: неприємне те, що вважаєш неприємним, а приємне те, що вважаєш приємним. Страх відмови не повинен існувати в Твоїй голові.

5. Що скажуть люди?

Знайомство з жінкою в присутності інших? Чому б і ні? Що скажуть люди, коли я до неї підійду і почну її зваблювати в присутності інших? Що подумають? Часто в головах чоловіків виникає така гадка. Проте вона є небезпечною, оскільки блокує Тебе. Ти мусиш зрозуміти, що Твоє життя – це Твоє щастя, а чужі люди, яких бачиш вперше і напевно востаннє, не можуть мати впливу на Твоє щастя і нові знайомства. Якщо те, що вони подумають, подіє, і Ти не зможеш підійти до тієї жінки і бути собою задоволеним, то, власне, перемогла Тебе думка людини, яку навіть не знаєш. А це психічна «покірність». Ти мусиш звільнитися від цього стереотипного мислення. Знай, що думки інших чи їхні погляди не можуть утримувати Тебе від того, на що Ти маєш охоту, – в цьому випадку, перед знайомством з жінкою.