Путівник - як знайти своє кохання!Перше побачення – Зачаруй його

Зустріч із Кимось, з ким ти познайомилася через сайт знайомств…Для першого побачення вибери ідеальне місце, відповідний час і одяг...

Cайти знайомств це для Тебе не щоденність - Ти ж не кожного дня домовляєшся віртуально на побачення із чоловіком – чи не так? Ти збуджена і трохи скута. Ти не знаєш чи ВІН зразу зауважить Твої найкращі сторони, чи виявиться, що ви створені одне для одного? Якщо ти самотня і шукаєш партнера, прочитай кілька підказок, які Тобі додадуть впевненості у собі, підкажуть ідеальне місце для першого побачення і допоможуть Тобі цікаво виглядати на Вашому першому побачення (лише для жінок). Для чоловіків: Перше побачення – Твій Успіх.

Про що необхідно пам’ятати:

1.Пунктуальність. Цінуй час, свій і так само чужий.

2.Комфорт. Вимкни телефон, щоб він не заважав на Вашій зустрічі.

3.Образ. Відмовся від надто глибоких декольте.

4.Простір. Домовтеся в натуральному місці: кав’ярні, ресторані, парку.

5.Відкритість. Якщо маєш більше часу – домовся на ближчу годину.

6.Тактовність. Не висміюй. Не пліткуй.

7.Зацікавлення. Слухай, що говорить співрозмовник і не перебивай.

8.Таємниця. Залиш якусь інформацію про себе на наступні зустрічі.

9.Клас. Якщо побачення виявиться невдалим – не продовжуй його силоміць.

10.Безпека. Не давай надто багато/ своїх особистих даних. Не дозволяй провести себе додому.

Самотня жінка вибирає одяг на побачення.

Знайомства і пошук партнера у всесвітній мережі – цим вже нікого не здивуєш. Ти хвилюєшся, що Він може чекати на когось не дуже привабливого. Стоїш перед шафою і шукаєш для зустрічі відповідне вбрання. Як вдягнутися? Отож, у Тебе є спокуса, щоби засяяти, аби він зразу подумав, що Ви створені одне для одного. Одночасно Ти не хочеш, щоб Він подумав, що ти страшенно самотня. Врешті-решт, це буде справжнє перше враження. І увага! Не переборщи. Агресивний макіяж, екстравагантна міні-спідниця, якої Ти так насправді щоденно не носиш – Його можуть лише налякати. Особливо, коли Ви бачитесь впродовж дня, рекомендуємо легкий макіяж і світлі кольори. Але також не будь як «сіра мишка» або настільки недбало вдягнута, що даси Йому зрозуміти, що насправді Тобі ні на кому і ні на чому не розходиться. Оскільки Ти шукаєш і Тобі це потрібно. Зроби все, аби це було перше побачення, Твій успіх. Покажи це, але в міру. Чоловіки люблять таємницю.

Якщо ж йдеться про одяг, будь приваблива, але не обов’язково надто провокуюча. Одягнися у щось зручне, що любиш і в цьому себе добре почуваєш. Таке вбрання додасть Тобі впевненості і зросте Твоя самооцінка. Тож будь сексуальна, але багато не показуй. Один закуток Твого тіла, куди захоче заблукати Його погляд – цього вистачає повністю. Також зверни увагу на те чи Ви будете сидіти в кав’ярні, чи в ресторані або гуляти парком. Для кав’ярні – ідеального місця для першого побачення – не рекомендуємо блузки застібнутої на верхній ґудзик чи великої шалі, з-за якої Тебе майже не буде видно, а Твоя суперспідничка залишиться зовсім не зауваженою. Отож, пам’ятай: вдягнися так, залежно від того, яке хочеш справити враження та яких стосунків очікуєш від особи, з якою зустрічаєшся.

Чи ми створені одне для одного?

Час зустрічі. Радимо вже з самого початку врахувати часовий простір зустрічі, аби це було перше побачення, Твій успіх. Подбай, щоби вибрати не лише ідеальне місце для першого побачення, але теж виділити для нього відповідну кількість часу. Дай зрозуміти, що маєш якісь важливі справи або маєш зустріч. Особливо, коли Тобі подобається новий кавалер, Ти не маєш продовжувати зустріч до безкінечності. Дві години проведені на першому побаченні – це максимум, щоби не втомити ту другу особу і аби Ваші стосунки передчасно не стали надто інтимними; близькість може Вас спантеличити. Тому що Ти й так зразу не дізнаєшся чи Ви створені одне для одного. Дозволь, щоби Ваші відносини розвивалися без поспіху, радій кожній разом проведеній миті. Запам’ятай, що найкращий час для прощання є власне тоді, коли Вам аж дуже добре говориться. Тоді Ти відчуєш, наскільки сильно людина, з якою мило проводиш час, хоче Тебе знову побачити.

Перше знайомство – Твій успіх.

Знайомства онлайн в початковому етапі, трохи пізніше - перше побачення. У Тебе нема досвіду в таких зустрічах з майже незнайомими людьми із сайтів знайомств і це Твій перший раз. Перебори стрес. Протягом зустрічі ми не рекомендуємо вживання алкоголю. Збуджена Ти легко зможеш випити більше на келих або на два. А цим ти не справиш гарного враження. Можливо, розкажеш про себе забагато або не звернеш уваги на важливу інформацію про свого співрозмовника. Просто краще визнай, що Ти соромишся або переживаєш. Також не приховуй, що Тобі бракує когось близького. Не кажи, що шукаєш партнера і що можеш їх мати «вагонами». Не хизуйся широким колом своїх прихильників або великою кількістю своїх знайомих. Також на першому побаченні не говори, що Ти відчуваєш, що Ви створені одне для одного (цими словами Ти можеш Його налякати). Краще враження справиш тоді, якщо коротко скажеш, що іноді Ти себе самотньо почуваєш. Тут немає нічого поганого. Врешті, Ви зустрілися, аби поміняти цей стан речей.

Будь натуральна і будь собою, не прикидайся ніким іншим, аніж ти є. Таким чином і Твій співрозмовник буде впевненіший і Йому буде легше проявити свої почуття та бути автентичним. А Ти, завдяки цьому, матимеш можливість краще з ним познайомитися. Також намагайся не переоцінити шансів Вашої першої зустрічі. Ви можете навіть дуже мило попрощатися, а пізніше виявиться, що Він Тобою не дуже сильно зацікавлений. Просто налаштуйся, що краще познайомишся із кимось новим та гарно проведеш час. Такий підхід зніме Твою напругу і власне тоді Ти покажеш себе з найкращого боку.