Путівник - як знайти своє кохання!Перше побачення – Твій успіх

Знайомства онлайн рано чи пізно перейдуть в реальні побачення. Як зачарувати Її вже на першому побаченні, що подіє на Неї, як магніт? Знайомий з відчуттям, коли Тобі дуже подобається жінка, а Ти не можеш витягнути з себе і слова? Жінки полюбляють слова, як і елегантних вразливих дотепних чоловіків, що мають високий соціальний статус. Тут Ти знайдеш кілька вказівок, як зустріч вдвох може стати Твоїм особистим успіхом (тільки для чоловіків).

Поради відносно першого побачення для жінок: Перше побачення, зачаруй Його!


Правило номер 0 – Виглядай якомога краще. Будь охайним, вибритим, старанно одягненим, визначся зі стилем зачіски й одягу. Приємний і цікавий зовнішній вигляд діє на жінок, як магніт. Пам’ятай про свіжий подих і запах. Не будуть зайвими кілька оригінальних аксесуарів, як, наприклад, годинник, ручка, портфель. Не забудь про відповідні парфуми. Одягнися так, що Їй буде важко Тобі відмовити. Знайомство триває…

Правило номер 1 - Відразу Їй сподобаєшся, якщо після привітання зможеш далі вести розмову. Будь розслабленим і говори прямо. Усміхайся. Уважно слухай і питай про теми, які Її цікавлять. Не розповідай тільки про себе. Запитуй про Її зацікавлення та уподобання. Хто знає, можливо, Вона власне робить Тобі тест «А Ти?» (чи лічить хвилини від зустрічі до миті, коли Ти вперше покажеш Їй цілковите зацікавлення, і запитаєш про Неї, Її стиль, те, чому Вона надає перевагу.

На першому побаченні уникай розмов про проблеми і глибоких занурень. Старанно добирай теми для розмови. Не випитуй про болісні або важкі справи, от як родинні трагедії, розлуки, сексуальні уподобання чи фінансову ситуацію.Твої теми-табу – це Твоя мама, навіть коли любиш її понад усе, або колишня дівчина чи дружина. Багато осіб мусять довіряти, щоб порушити такі питання і приватні теми.

Знайомство, а також Ваш діалог повинні вільно розвиватися і нерозсудливо тут що-небуть прискорювати. Якщо відчуваєш, що запала незручна тиша, попроси Її, щоб Вона розказала про себе. Запитай, чим Вона займається, яку виконує роботу, чи має хобі, чи займається спортом. Кожний чекає, щоб мати змогу розповісти про себе. Якщо покажеш Їй зацікавлення, Вона сприйме Тебе як приємну особу. Безпечні теми – це хобі, подорожі, упорядкування помешкання, уподобання. Ви можете також розмовляти про знайомства, концерти, експедиції та на інші приємні теми.

Правило номер 2 – Якщо Ти цікавий – зацікавиш. Мусиш мати щось для підтвердження. Про це потрібно подбати заздалегідь. Постійно роби щось зі своїм життям, відкривай, цікався людьми і світом, ходи на вистави, концерти, займайся новими видами спорту, грай на гітарі, працюй в благодійній організації, і тоді Ти знайдеш безліч тем для розмов. Радимо не оповідати також сухих фактів. Розповіси щось про себе і від себе в стилі, наприклад, Ти запропонував зустріч у парку, оскільки любиш рух на свіжому повітрі і з задоволенням займаєшся спортом. Зацікавлена співрозмовниця одразу підхопить тему розмови. Мимовільно відкриєш, що Вас об’єднує, чи маєте подібні зацікавлення й хобі.

Правило номер 3 – Застосовуй дзеркальну мову тіла. Спробуй пристосувати свій подих до подиху партнерки, темп розмови – до Її темпу висловлювання, і Вона помітить, що сприймаєте на спільних хвилях. Застосуй подібні пози, жести, як Вона, і Ваше порозуміння зростатиме. Знайди відповідний тон і відповідні слова. Утримуй зоровий контакт. Погляд є одним з найсильніших магнітів для знайомства. Справді, сильну дію має зоровий контакт і посмішка. Усміх сприяє виділенню ендорфіну і почуття щастя. Коли дивишся на когось, а Твої очі сміються, маєш велику силу. Можеш здолати бар’єри особи, яку хочеш пізнати. Справжнє слухання – це велике мистецтво. Мусиш сконцентрувати цілу свою увагу на співрозмовниці. Сконцентруйся на Її особі і Її словах. Пам’ятай, що Твій погляд, який бігає по залі, напевне Її роздратує, тому слухай уважно. Слухання дає Тобі також велику перевагу. Те, що можеш розповісти про себе, Ти вже знаєш, те, що можеш почути, буде для Тебе новим.

Правило номер 4 – Гумор, непокірність і добрі манери, як у рулетці. Роби компліменти й іронізуй. «Маєш гарні нігті, правда?». І не можна Тобі під час висловлювання перестати сміятися або дуже сильно сміятися. Комплімент, забарвлений іронією, очищає атмосферу, але звертай увагу на дозування. Все залежить від Її реакції. Якщо Вона буде вразливою і не зрозуміє Твого почуття гумору, – відмовся від цієї небезпечної гри. Чистий комплімент є ж як подарунок, який випливає з серця. Якщо Тобі в комусь щось подобається, дай йому цей позитивний feedback прямими словами.

Правило номер 5 – Зазнач свій соціальний статус. Жінки люблять, коли в товаристві Ти є знаним і Тебе люблять. Коли обміняєшся кількома вільними словами з офіціантом, коли знайомий з власником ресторану, розумієшся без слів з паркувальником, не кажучи про телефон до знайомого автослюсаря, який вже завтра огляне пошкоджені під час паркування двері її автівки.

Правило номер 6 – Дозволь себе завоювати. Якщо Ти знаєш власну силу притягання і привабливість, будеш сприйматися саме так. Повір в себе: Ти є типом переможця, Ти є привабливим і гідним кохання; що-небуть станеться, Ти даш раду! Майстри флірту знають, що вони – sexy. Знають, що можуть внести блиск світла і залпи радості в життя життя інших. Пам’ятаєш, що сказав Альфред Томба на прес-конференції, аналізуючи перебіг змагання: «Не можу знайти слів, щоб описати свою прекрасну їзду» або Тайгер Вудс після програного турніру: «Я грав дуже добре, вітер й умови були невигідними». Їх обожнюють натовпи. Ти мусиш почуватися вільно в своїй шкурі, любити себе і бути оптимістом.

Ти – веселий? Позитивні люди є сексуальними. Чи в кожній ситуації Ти бачиш позитивну або смішну сторону? Життєрадісна людина трактує випробування як привід навчитися чогось нового, а в людях бачить позитивні якості й говорить про це відкрито.

І найважливіше правило – «Будь собою. Світ любить неповторність» Інгрід Бергман.

Сайти знайомств мають багато переваг при створенні першого враження на другій особі. Hадіємось що з нашими порадами Ти сможеш чудово випасти на першому побаченні.