Путівник - як знайти своє кохання!Нетикет а знайомства DvaSercia.com.ua

Нетикет – формальні правила поведінки, спілкування, традицій у мережі Інтернет.

Сайт знайомств DvaSercia.com.ua постійно турбується про найкращу репутацію. Враховуючи досвід наших користувачів та багатьох віртуалів ми вирішили створити і ознайомити Вас із існуючими Правилами Нетикету, що стосуються кореспонденції на нашому сайті знайомств.

З більш детальними правилами користування сайтом Ви можете ознайомитись натиснувши на посилання.

Наші знайомства закликають всіх користувачів дотримуватися п’яти принципів мережевого етикету:

1. Завжди відписуй на листи! Пам'ятай, що хтось, звертаючись до Тебе, присвятив свій час і проявив зацікавлення до Тебе. Тому не варто це легковажити. Навіть якщо Ти не зацікавлений у налагодженні контакту із цією людиною, знайди, будь-ласка, трішки часу і дай відповідь на цей лист.

2. Не зволікай із відповіддю! Людина, яка чекає від Тебе листа, бачить коли Ти востаннє логувався і може помилково інтерпретувати Твоє мовчання. Якщо в даний час Тобі бракує часу або просто переписуєшся із кимось цікавим, просто відправ коротке повідомлення, що пізніше відпишеш. Це будує хороші відносини!

3. Приховай профіль, якщо власне переписуєшся з кимось і це знайомство виглядає як багатообіцяюче. Коли приховаєш профіль – в результаті пошуку його не буде видно іншим людям. Це справедливий підхід до справи. В такому разі Ти не поставиш себе в незручне становище, коли відхилиш чиюсь пропозицію знайомства, адже зараз Ти зайнятий новим прекрасним знайомством. Триматимеш тоді себе подалі від прикрощів, а людині з якою переписуєшся засвідчиш, що ваше знайомство є дійсно для Тебе дороге!

4. Вишли декілька слів, які означають прощання, коли Ти не зацікавлений в контакті. Але якщо Ти вже зв'язувався з цією особою, прощаючись, не забудь додати кілька слів від себе. Не використовуй автоматичного та шаблонного прощання, ані блокування, коли хтось листування з Тобою порядно і ввічливо, однак пропав Твій інтерес до листування. Не зранюй почуття інших людей, аби так само хтось так не повівся з Тобою.

5. Виражайся культурно і ввічливо в листуванні з іншими користувачами і з підтрикою сайту. У разі скарги на Тебе, якщо Ти вульгарно висловлюєшся, зневажаєш почуття інших людей, або неправдиво звинувачуєш ім'я нашої служби, Твій акаунт буде заблоковано.

Знайомства DvaSercia.com.ua були створені для допомоги людям, які шукають кохання і супутника свого життя. Адміністрація перевіряє окремо кожну власну сторінку і кожну фотографію, щоби послуга, яку ми Вам пропонуємо була на високому рівні. Тому ми також просимо, щоб правила культурного листування, етикету, відношення до інших користувачів і просто взаємна повага були присутні у Вашій кореспонденції.

Варто показати свої добрі сторони – з допомогою Правил Етикету сайту DvaSercia.com.ua!