Путівник - як знайти своє кохання!Коли перше побачення?

Варто співставити свої уявлення з дійсністю. Тільки таким способом пізнаєш міміку, жести й оціниш поведінку іншої особи, і що найважливіше – перевіриш, чи між Вами «заіскрить». Не зволікай надто довго.Знайомства наживо не замінить найдовше і найдетальніше листування. Приємна кореспонденція з особою, яку пізнав в Інтернеті, може схилити тебе до ствердження, що цей хтось є просто мрією. Інформацію, яку отримуєш з його листів, самостійно укладаєш в цілісність, що підходить Тобі, не маючи можливості перевірити ці дані в дійсності. Можливо, почнеш фантазувати й ідеалізувати особу з іншої сторони монітору. Це явище зветься пасткою проекції. Емоційно ангажуючись на цьому етапі, можеш, хоча не мусиш відчути розчарування, коли Ви нарешті зустрінетеся.

Щоб стоячи обличчям до обличчя, не випробувати прикрого для обох сторін враження, що чари зруйновано, зважтеся на побачення досить швидко, щоб вдвох не призвичаїтися до віртуальних «версій» себе. У віртуальному світі, люди як правило, перетворюються на когось інакшого, когось більш досконалого – все це виникає з певних властивостей сайту знайомств, які описані в попередній статті. Під час відсутності безпосереднього контакту легше маніпулювати іншою особою, показуючи вибірково свої «кращі сторони». Не важко також з майже обов’язковим у цьому випадку кредитом довіри, яким щедро наділяють в інтернет-листуванні. Тому певна обережність – рекомендована. Чим швидше дійде до зустрічі, чим більшими є Твої шанси правильно оцінити ситуацію і правдивий образ іншої особи. Завдяки цьому пізнаєш її жести, вираз обличчя, поведінку відносно Тебе й інших людей.

Слухай свою інтуїцію, вона підкаже Тобі відповідну годину. Важко визначити час, що повинен пройти від знайомства в Інтернеті до першої зустрічі в чотири ока. Зазвичай після обміну кількома електронними листами ми можемо визначити, чи дана особа відповідає нам в інтелектуальному плані, чи є для нас зрозумілим її спосіб вираження думок, а також чи те, що нам переказує, не порушує наших меж приватності, не бунтує наших переконань і не ранить почуттів.

Довірся своїй інтуїції. Якщо Ти маєш добре передчуття щодо особи, з якою власне переписуєшся – не зволікай! Домовтеся про зустріч. Не вважай, якщо дуже хвилюєшся і переймаєшся хоча б думкою про зустріч, це значить, що побачення призначено зашвидко. До того кожна зустріч з новою особою наживо відкриває нас для людей і допомагає розвивати навички комунікації. Пам’ятай, навіть якщо це не буде побачення Твоєї мрії, можеш багато навчитися, тренуючи свої міжособистісні здібності. Вслухайся в емоції, які відчуваєш. Твої тривоги, надії, радість від зустрічі. Це природно. Можливо, в майбутньому Ви разом будете зі сміхом це згадувати?

Зберігай обережність, але прагни зустрічі. Зверни увагу, чи особа, яку хочеш пізнати, охоче погоджується на зустріч або сама її пропонує. Якщо ні, для тебе це повинен бути попереджувальний знак – може, вона зовсім незацікавлена в Тобі або не знає достеменно, чого очікує від Вашого знайомства. В найгіршому випадку вона може щось приховувати. Тому дотримуйся основних засад безпечної зустрічі з особами, з якими познайомився в Інтернеті, але прагни побачення. Адже пізнання особи, з якою листуєшся, є Твоєю метою. Пропозиція зустрічі – це, свого роду, тест, який допоможе Тобі відреагувати на це знайомство.

Серйозні знайомства шукай, але не витрачай багато часу. Шкода Твого часу й емоцій на вічне листування з кимось, хто прагне реального знайомства і не хоче показатися. Також неправильно давати примарну надію, обманювати іншу особу й подавати про себе неправдиву інформацію. Шукаючи партнера для життя вдвох, не плануєш залишити ці відносини виключно у віртуальній формі. Якщо знатимеш, що особа, з якою переписуєшся, є для тебе важливою і хочеш насправді її пізнати, запропонуй зустріч!

Це єдиний спосіб перевірити взаємні уявлення про себе. Навіть якщо перше і друге, і третє враження утверджує тебе у внутрішньому переконанні, що нічого між вами не буде, завжди можна один раз провести час разом, пити каву і вести невимушену бесіду. Однак постійно довіряй своїй інтуїції. Якщо відчуваєш, що це не те, залиш енергію на подальший пошук своєї справді рідної душі.

Повір, що зустріч наживо допоможе Тобі зробити правильне рішення. Бажаємо швидкого пізнання Тієї Особливої Особи.